DENİZLİ ÇÖZÜM KOLEJİNDE KARNE HEYECANI

Denizli Çözüm Kolejinde eğitim yılının ilk yarısını tamamlayan öğrenciler düzenlenen törenle karnelerini aldı. Sömestri döneminde çeşitli yarışma ve turnuvalarda derece elde öğrencilere de sertifikaları verildi. Çözüm Koleji Kurucu Ortaklarından İsmail Kıyak, öğrencilere bol bol dinlemelerini tavsiye ederek, kitap okumayı ihmal etmemelerini önerdi.

DENİZLİ ÇÖZÜM KOLEJİNDE KARNE HEYECANI

Türkiye genelinde milyonlarca öğrenci bugün karnelerini aldı. Denizli'nin köklü eğitim kurumlarından Denizli Çözüm Kolejinde de karne heyacanı yaşandı. Düzenlenen törenle öğrenciler karnelerine kavuştu. Karnelerini alan öğrenciler öğretmenleriyle hatıra fotoğrafı çekildi. 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk dönemini akademik, sportif, sosyal, kültürel ve sanatsal alanlarda başarılarla geride bırakan Çözüm Koleji öğrencileri sömestr tatiline karnelerini alarak girdi. 

YARIŞMALARDA DERECEYE GİRENLERE SERTİFİKA VERİLDİ
Dönem boyunca okul çapında düzenlenen çeşitli yarışma ve turnuvalarda dereceye giren öğrencilere başarı sertifikaları verildi. Satrançta birinci olan Mehmet Can Çalışkan, ikinci Elif Güngör, üçüncü Furkan Çalışkan ve Melik Mutlutürk'e başarı sertifikaları verildi. Ayrıca düzenlenen Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren birinci  Emin Eviyakınoğlu, ikinci Elif Erdem, üçüncü Feride Yalçın Yıldızaslan’a Kadraj derecesinde Deren Şen'e başarı ödülleri verildi.

“KİTAP OKUMAYI İHMAL ETMEYİN”
2019-2020 Eğitim-Öğretim döneminin ilk dönemini yoğun geçirdiklerini dile getiren Denizli Çözüm Koleji Kurucu Ortaklarından İsmail Kıyak, öğrencilere bol bol dinlemelerini tavsiye etti. Kıyak, "Gerek eğitim olarak gerekse de kültürel, sportif faaliyetlerle yoğun bir dönemi geride bıraktık. Artık öğrencilerimiz için bir nefes alma dönemi. Kendilerine bol bol dinlenmelerini ve dönemin stresini atmalarını öneriyorum. Ancak, rehavete kapılıp kitap okumayı ihmal etmemelerini özellikle tavsiye ediyorum." ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek