İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Emre Çalışkan’ın Yarıyıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Emre Çalışkan’ın Yarıyıl Mesajı

 

 

Her Biri Yıldız Sevgili Öğrencilerimiz,

Cumhuriyetimizin 100. yılını coşkuyla kutladığımız 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ilk yarısını tamamladınız. Çok yoruldunuz, çok çalıştınız, kendi dünyanızın kanatlarıyla uçmak için çok çabaladınız ama inanıyorum ki, elinizden gelenin en iyisini yaptınız. İki haftalık tatili sonuna kadar hak ettiniz. Ailenizle, sevdiklerinizle verimli, sağlıklı ve güzel bir tatil diliyorum. İkinci döneme dinlenmiş, mutlu bir şekilde gelmeniz bizim için çok önemli.

Değerli Velilerimiz,

Sizler, Milli Eğitim ailesinin en kıymetli paydaşı, en önemli yol arkadaşısınız. Varlığınızla verdiğiniz destek için çok teşekkür ederiz. Evlatlarınız için en iyisini istediğinizi, elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı biliyoruz. Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarınız bizlere emanet. Hepinize kaliteli, güzel bir tatil diliyorum.

Kıymetli Yöneticilerimiz ve Öğretmenlerim,

Sayenizde Türkiye eğitiminde önemli başarılara imza atıyor, fark yaratan projeleri hayata geçiriyoruz. Her fırsatta ifade ettiğim gibi biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Tatilinizi dinlenerek ve ailenizle güzel vakit geçirerek tamamlamanız temennisiyle… Çünkü sizin varlığınızla daha büyük başarı ve projelere imza atacağız. Denizli eğitimcileri olarak ülkemize hizmet etmeye yoğun bir tempoyla devam edeceğiz. Her birinize iyi tatiller dilerim.

Denizli eğitiminin büyük ailesi ikinci dönemde sağlıkla bir araya gelmek dileğiyle, saygılar sunuyorum.

denizliyarıyıltail denizligüncelhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Babadağ'da Unutulmaya Yüz Tutmuş Gelenekler Canlanıyor
Babadağ'da Unutulmaya Yüz Tutmuş Gelenekler Canlanıyor
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!