Reklamı Geç
script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-9506100484003570" crossorigin="anonymous">

Başkan Zolan, 24 Kasım’da öğretmenleri ağırladı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Denizli Milli Eğitim Müdürü Emre Çalışkan ve beraberindeki öğretmenleri ağırladı. Eğitim için tüm kurumların seferber olması, vatandaşların da destek vermesi gerektiğini kaydeden Başkan Zolan, “Çünkü eğitim her şeyin başıdır” dedi.

Başkan Zolan, 24 Kasım’da öğretmenleri ağırladı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri ağırladı. Ziyarete, Denizli Milli Eğitim Müdürü Emre Çalışkan, Yardımcısı Murat Gönüldenk ve öğretmenler katıldı. Çalışkan ziyarette yaptığı konuşmada, Denizli’de 16 bin öğretmenin görev yaptığını belirterek, selamlarını getirdiğini kaydetti. Başkan Zolan’ın eğitime çok büyük destekler verdiğini vurgulayarak tüm eğitim camiası adına teşekkür eden Müdür Çalışkan, “Denizli’de şanslıyız. Çünkü eğitimin ihtiyaçları bitmiyor. Her zaman ne dersek, bir dediğimizi iki etmiyorsunuz. Desteklerinizden ve vizyonunuzdan dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi. Öğretmenler Günü kutlamalarının bu yıl 1 haftaya yayıldığına dikkati çeken Çalışkan, Başkan Zolan’ın bu süreçteki programlarına katılmasının da kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

 

“Öğretmenlerimiz için ne yapsak azdır”

 

Başkan Zolan ise, öğretmenlerin baş tacı olduğunu belirterek, “Bizleri yetiştiren, büyüten, öğreten, geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz için ne yapsak azdır” dedi. Eğitim için sadece Milli Eğitim Bakanlığı veya Milli Eğitim Müdürlüklerinin değil tüm kurumların seferber olması, vatandaşların da destek vermesi gerektiğini kaydeden Başkan Zolan, “Çünkü eğitim her şeyin başıdır. Eğitim olmadığı zaman diğerlerinin varlığının hiçbir anlamı yoktur. Öğretmenler Gününüzü tekrar kutluyor, sağlıklı, sıhhatli, mutlu bir ömür diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Zolan’ın ilk mesleki eğitim öğretmenlik

 

Ziyarete katılan öğretmenler de, Başkan Zolan’ın Isparta-Gönen Öğretmen Lisesi’nden mezun olduğunu, ilk mesleki eğitimini öğretmenlik olarak aldığını belirterek, Öğretmenler Günü’nü kutlamak istediklerini söyledi. Denizli’de eğitimin son yıllarda çok mesafe aldığını belirterek bunda yerel yönetimlerin desteğinin büyük payı olduğunu belirten öğretmenler, Başkan Zolan’a destekleri için teşekkür etti. Isparta-Gönen Öğretmen Lisesi’nde 6 yıl eğitim aldığını anlatan Başkan Osman Zolan ise, başka meslekleri tercih edenler olduğu gibi birçok arkadaşının da öğretmen olduğunu anlatarak, güzel kutlama için teşekkür etti.

script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-9506100484003570" crossorigin="anonymous">
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!