KULAĞINIZI BİZDEN ALAMAYACAKSINIZ

Bölgenin ilk ve tek radyosu Radyo 20’nin yayın saatleri değişti. Günün her saati dinleyiciler için artık daha keyifli hale geldi.

KULAĞINIZI BİZDEN ALAMAYACAKSINIZ

Kentin güçlü sesi Radyo 20, 91.8 FM ve www.radyo20.com.tr ‘den yeni yayın saatleri ile günün her saatinde size eşlik etmeye devam ediyor. Sabah erken saatlerden gece yarısına uzanan programları, kaliteli müzikleri ile artık sizlerle.


Günün başlangıcından ortasına kadar, yani 08:30 – 13:00 arası gündemin en çok merak edilenleri ve konuşulanlarının yer aldığı, Ümit ile Radyotik Gündem programı, en çok dinlenilen şarkıların eşliğinde Radyo 20 dinleyicileriyle buluşacak.
Onun hemen ardından saat 13:00 – 15:00 arası,en hit şarkılar eşliğinde keyifli bir ara sizleri bekliyor.


Saatler 15:00’i gösterdiğinde ise Aslı İle İstek Saati programı dinleyicilerden gelen istekler ve Aslı’nın seçtikleri ile saatler 19:00’u gösterene dek radyolarınızda olacak. Ayrıca Aslı’nın doyum olmayan sohbetini de kaçırmayın.


Akşamın başlangıcı ise Doğan ile Radyo da Terapi programı ile yapılacak. Gündemden uzak konuları ve sizler için seçtiği ve sizlerden gelen müzikleri ile saat 19:00- 23:00 arasında her gün sizlerle buluşacak.

SARAYKÖY sarayköyhaber habersarayköy saraykoy radyo radyo20
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek