Başkan Zolan: “Söz verdik yaptık”, Büyükşehir, Irlıganlı yolunu yeniledi!

Başkan Zolan: “Söz verdik yaptık”, Büyükşehir, Irlıganlı yolunu yeniledi!

 

 

 

 

DenizliBüyükşehir Belediyesi tarafından sıcak asfalt dökülerek yenilenen Irlıganlı yolunda incelemede bulunan Başkan Osman Zolan, “Söz verdik yaptık” dedi.

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi tarafından sıcak asfalt dökülerek modern bir hale getirilen Irlıganlı yolunda incelemede bulundu. Başkan Zolan’a MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, Fen İşleri Dairesi Başkanı Nuriye Çevni ve beraberindekiler eşlik etti. Pamukkale yol ayrımından başlayarak Irlıganlı Mahallesi girişine kadar olan yaklaşık 3,5 km’lik yolda döktükleri sıcak asfaltı inceleyen Başkan Zolan, burada yaptığı açıklamada, IrlıganlıMahallesi’nin uzun zamandan beri arzu ettiği yolun yapımını tamamladıklarını müjdeledi. Uzun yıllar önce yapılan ve dar olan yolun konforunun zamanla bozulduğunu, otoyol çalışmaları sırasında ise ağır tonajlı araç geçişleriyle nedeniyle de güzergahtaki yıpranmanın üst seviyeye çıktığını anlatan Başkan Zolan, “Bu yolumuzu yapma sözünü vermiştik. Çok şükür sözümüzü tuttuk veyolumuzu sıcak asfaltla en üst standartta yeniledik. Allah'ım kazasız belasız kullanmayı nasip etsin” dedi.

 

Çiftçilerin ürün nakliyesi kolaylaşacak

 

Yolun sadece Irlıganlı Mahallesi için değil buradan ilerideki mahalleler için de büyük önem arz ettiğini kaydeden Başkan Zolan, “Yolumuz çok konforlu ve güzel oldu. Vatandaşlarımızdan araçlarını dikkatli kullanmalarını istiyoruz” diye konuştu. Pamukkale, Irlıganlı ve çevresinin tarım konusunda üreten bir bölge olduğunu vurgulayan Başkan Zolan, modern bir hale getirilen yolun çiftçilerin ve üreticilerin özellikle ihracata yönelik ürünlerinin nakliyesini de kolaylaştıracağını, bunun yanında güzergahtakitrafik yoğunluğunu da çözmüş olduklarını belirtti. MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın, uzun yıllar önce Irlıganlı Belediye Başkanlığı yapan babası Hasan Yılmaz’ın söz konusu yolun yapımı için de talebi olduğunu anlatan Başkan Zolan, “Biz de Hasan Yılmaz ağabeyimize ‘tamam’ diyerek söz vermiştik. Bugün o sözü yerine getirmenin de mutluluğunu yaşıyorum” diye konuştu.

 

MHP İl Başkanı Yılmaz’dan Başkan Zolan’ateşekkür

 

MHP Denizli İl Başkanı Yılmaz ise, sıcak asfaltla modern bir halegelen yol nedeniyle Başkan Zolan’a teşekkür ederek, “Sadece Cumhur İttifakının paydaşı MHP İl Başkanı olarak değil, bu bölgenin insanı ve burada oturan biri olarak da teşekkür ediyorum. Hakikaten Korucuk ve Irlıganlı arasındaki Pamukkale bağlantı yolu gerek tarım ürünlerinin nakliyesi anlamında, gerekse oluşabilecek kazayı engelleme anlamında çok mühim. Ben hizmet siyaseti yapan Sayın Başkan Zolan’ave emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar diliyorum” dedi.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!