Sarayköy Ak Parti Teşkilatında delege seçim heyecanı başladı

7. Olağan Kongre Hazırlıkları tüm hızıyla süren Denizli Ak Parti İl Teşkilatı’nda, Sarayköy’de delege seçim heyecanı yaşandı.

Sarayköy Ak Parti Teşkilatında delege seçim heyecanı başladı

Ak Parti Sarayköy İlçe Başkanlığı binasında yapılan seçimlerde 400 delegenin belirleneceği seçimler için Ak Parti Üyeleri sandık başına gitti. Ak Parti İl Başkanı Necip Filiz seçimler sırasında Ak Parti Sarayköy İlçe  binasına ziyarette bulunarak Ak Partililer ile bir araya geldi. 

Sarayköy’de yapılan seçimlerle birlikte kongre sürecine dönük ilk adımın atıldığını söyleyen AK Parti Denizli İl Başkanı Filiz,  delege seçimleriyle sürecin tamamlanacağını seçimlerin yapılacağı ilçelerde demokrasi şöleni yaşandığını, birlik ve beraberlik içerisinde delege seçimlerini gerçekleştirdiklerini belirten Filiz, sürecin hayırlı olmasını diledi. 

Sandık başına oy kullanmaya gelen üyeler ile teker teker ilgilenen Ak Parti Sarayköy ilçe başkanı Volkan Gezen, sürecin  Sarayköy ilçesinde çok güzel geçtiğini ve üyelerin %80 lik katılımı ile gerçekleştirilen seçimlerin akşam saatlerine kadar sürdüğünü belirterek “. Parti ve tüzüğümüz gereği delege seçimlerini yapıyoruz. İl başkanımızda buradaydı. 7. Kongre süreci gerçekleştirmemiz gereken bir süreç. Yoğun bir üye katılımıyla delegelerimizi belirledik. Bundan sonraki süreçte ise seçilen delegelerimizi ilçe kongresinde, ilçe başkanı seçimi için oy kullanacaklar. Türkiye’de 2001 yılından beri demokrasiyi, kalkınmayı, adaleti sağlayan partimiz, en alt teşkilatından en üst teşkilatına kadar bu görevini her zaman eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir.  İlçe başkanı olarak bende üzerime düşen görevi yerine getirmek için çalışıyorum. Umuyorumki Sarayköy ve ilçe teşkilatımız için hayırlısı olur. Bundan sonra ki sürecimiz kongre süreci onun da hayırlara vesile olmasını temenni ederim. dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARACA YENİDEN CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
KARACA YENİDEN CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
Başkan Akcan Açıkladı! Çal'da Festival İptal
Başkan Akcan Açıkladı! Çal'da Festival İptal