AFGAN KATİLİN İFADESİ YALAN ÇIKTI

Denizli’de işlenen korkunç cinayetin zanlısının ortaya attığı iddia yalan çıktı.

AFGAN KATİLİN İFADESİ YALAN ÇIKTI

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Topraklık Mahallesi’nde  Afgan Uyruklu D.N’nin uykusunda öldürdüğü iki arkadaşının ardından verdiği ifadenin doktor kontrolü sonrası yalan olduğu ortaya çıktı. İfadesinde cinsel saldırıya uğradığını ve beraber kaldıkları arkadaşlarını bu yüzden öldürdüğünü dile getiren D.N.’nin ifadesinin yalan olduğu adli tıp birimindeki araştırma ortaya çıkardı. Araştırma sonucu D.N.’de cinsel saldırı oluşmadığı öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Pamukkale ilçesi Topraklık Mahallesi'nde bir apartman dairesinde ikamet eden 3 Affgan Uyruklu arkadaşlardan birisi diiğerrr iki arkadaşını uyurlaaarken bıçaklayarak öldürdü. 1995 doğumlu Afgan Uyruklu D.N'nin emniyette tercüman eşliğinde alınan ifadesinde cinsel istismara uğradım demesi üzerine sağlık kontrolüne gönderilmesi kararlaştırılmıştı. .

İddiaya göre, 1995 doğumlu Afgan Uyruklu D,N aynı evde bulunan yine Afgan Uyruklu 1996 doğumlu Feraydun Yagubi ve 1993 doğumlu Lal Mohammad Rezaei isimli iki arkadaşını uyurlarken bıçaklayarak öldürdü. Gözaltına alınan ve tercüman ile ifadesine başvurulan N.T. cinayeti neden işlediğini anlatınca herkes dondu kaldı. N.T., evde bulunan ve öldürdüğü iki arkadaşının kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti. Bu olay sonrası Feraydun Yagubi ve Lal Mohammad Rezaei’nin uyumasını beklediğini söyleyen N.T. daha sonra odaya girerek ikisini de öldürdüğünü itiraf etti.

 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARACA YENİDEN CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
KARACA YENİDEN CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
Başkan Akcan Açıkladı! Çal'da Festival İptal
Başkan Akcan Açıkladı! Çal'da Festival İptal