CHP SARAYKÖY'DE İLK ADAY ORTAYA ÇIKTI

Kurultay takviminin açıklandığı CHP'de gözler başkan adaylarına çevrilirken, son dönemde krizlerle anılan Sarayköy'de Nazım Ayyavuz aday olmaya hazırlanıyor.

CHP SARAYKÖY'DE İLK ADAY ORTAYA ÇIKTI

Kongre takvimini açıklayarak, parti içi seçim için ilk adımı atan CHP'de adaylar da belli olmaya başladı. Son iki seçim döneminde kendi içinde yaşadığı kırılmalar nedeni ile belediye seçimlerinde istediği sonucu alamayan CHP Sarayköy İlçe Başkanlığı için Nazım Ayyavuz aday olamaya hazırlanıyor.

"ELİMİ DEĞİL GÖVDEMİ KOYACAĞIM"

İlçede bir türlü sağlanmaya birliğin bir an önce tesis edilmesi için göreve talip olacağı konuşulan Ayyavuz'un çalışmalara da start verdiği öğrenildi. 2 dönemdir Sarayköy ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği yapan Nazım Ayyavuz'un çalışanları sırasında "Partimizin Sarayköy'de toparlanması adına elimi değil gövdemi taşın altına koyuyorum. Partide birlik ve beraberliği yeniden oluşturup iktidarı almak için yola çıktım" dediği öğrenildi.

Geçtiğimiz dönem olan bütçe komisyonunda bu dönem ise imar komisyonunda görev yapan Nazım Ayyavuz'un adaylığını kısa süre içerisinde resmen açıklaması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir'den üreticilere kolaylık
Büyükşehir'den üreticilere kolaylık
CHP SARAYKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINDAN 101. YIL MESAJI
CHP SARAYKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINDAN 101. YIL MESAJI