Yücel Başkan Koşmaya devam ediyor!

Bu hafta Bozkurt, Çardak ve Honaz ilçelerini ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör, 3 ilçede esnafları dolaştı, vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Yücel Başkan Koşmaya devam ediyor!

Gittiği ilçelerde halkın içerisine girerek esnafları dolaşan Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör, esnaflarla ve sokakta kendisine rast gelen vatandaşlarla görüşüp dertlerini dinledi.

Ak Parti ile devletimizin birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde 2023 hedeflerine doğru koşmaya devam ettiğini anlatan Başkan Yücel Güngör, “Göreve gelir gelmez ilçelerdeki teşkilatlarımızı ve oralarda yaşayan esnaflarımızla görüşüp, varsa sorunları tesbit etmeye çalışıyoruz.

Esnaflarımız ve vatandaşlarımızla birebir görüşüp dertlerini dinlerken isteklerini de not alıyoruz. Pandemi döneminde yaşananlar herkesin malumu. Ak Parti halkımızın bu dönemi kayıpsız atlatması için elinden geleni yapıyor. Gezdiğimiz yerlerde gördüm ki; vatandaşlarımız 2023 hedefleri için hükümetimize tam destek veriyor.

Denizlimizdeki tüm ilçelerde yaşayan hemsehrilerimizin ayağına giderek aramızdaki gönül bağını daha da güçlendirmek istiyoruz. Denizlimizi çok seviyorum.” diye konuştu.

denizli güncel haber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!