CHP'li Belediye Başkanları ''Sarayköy Tarımla Kalkınmalı''

Sarayköy’de esnaf ziyaretleri yapan Denizli CHP’li Belediye Başkanları yaptıkları açıklamalarda Sarayköy’deki esnafların sıkıntıları kalkınma sorunlarını dile getirdiler.

CHP'li Belediye Başkanları ''Sarayköy Tarımla Kalkınmalı''

Sarayköy’de esnaf ve Pazar yeri ziyaretlerinde bulunan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ziyaretleri sonunda önemli açıklamalarda bulundu.

Esnafın şikayetlerini ve isteklerini dileyen Başkanlar Sarayköy’ün refah seviyesine ne gibi projelerle çıkabileceklerini aktardı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan yaptığı açıklamada ‘‘Bugün Ki gezimizde vatandaşların misafir perverlikleri çok güzeldi. Sarayköy’e yeni bireyler katmak lazım Sarayköy tarım Merkezi bu anlamda bizlerde sadece eleştirmek adına burada değiliz bizler burada buranın daha iyi olması için buradayız tarımla ilgili güzel projeler üretilebilir. İlçe başkanı ile hakkında görüşeceğiz. Sarayköy’ün termalleri çok iyi gerçekten ana yolda olması çok güzel ve karşılaştığımız misafirperverlik bambaşka güzeldi. Buranın yerlisi inanıyorum ki buranın gelişmesi için elimden geleni yapacaktır bizlerde elimizde geleni yapacağız. Esnaflar pandemi dolayısıyla kötü durumda ekonomik kriz var ne yazık ki zor esnaf kapatanlar var.’’ İfadelerini kullandı.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek yaptığı açıklamada ‘‘Aydın insanların yaşadığı ilçeye selamlar olsun çok güzeldi ziyaret esnaf gerçekten pandemiden dolayı zor olsa da yüzleri gülüyor. Geleceğe sıcak sıcak bakıyorlar ama esnaf artık son akteye gelmiş durumda nereye gidecek bu süreç diye sordular. Dükkanlarını kapatmak isteyenler var işsizlik ayrı mesele, düşünün bir ülkede hem işsizlik düşüyor hem üretim düşüyor çok ters bir durum ama gördüğüm kadarıyla herkesin umutları yüksek bizlerde bu şekilde el ele vereceğiz. Bende Honaz belediye başkanı olarak Sarayköy halkına teşekkür ederim

denizli merkezefendi belediyesi şeniz doğan honaz belediyesi yüksel kepenek denizligüncel haber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!