Denizlispor Kulübü Başkanlığı İçin Adı Geçen İsim İddiaları Yalanladı!

Denizlispor Kulübü Başkanlık adaylığı için Turgay Mersin’in adı geçildiği iddia edildi. Konuya ilişkin açıklama yapan Mersin, aday olmadığını ifade etti.

Denizlispor Kulübü Başkanlığı İçin Adı Geçen İsim İddiaları Yalanladı!

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin’in istifa edeceği iddiaları sürerken yerine gelecek yeni yöneticinin kim olacağı da konuşuluyor. Başkanlığa aday olacağı ile ilgili hakkında haberler çıkan Turgay Mersin konuya ilişkin açıklama yaptı. Mersin, “Son günlerde sosyal medyada benimle ilgili Denizlispor Kulübü başkanlık adaylığı haberleri çıkmaktadır. Şu an için başkanlık adaylığım söz konusu değildir. Beni bu göreve layık gören taraftar ve Denizlispor sevenlerine teşekkür ederim.” Dedi.

Mersin açıklamasının devamında da “Yıllarca Denizlispor yönetiminde görev aldım, hiç bir zaman hizmetten kaçmadım. Üstte de belirttiğim gibi şu an için adaylığım söz konusu değildir. Şu anda seçilmiş bir yönetim kurulu vardır. Bu yönetim kuruluna destek çıkmamız gerekir. Çünkü Denizlispor, Denizli'nin önemli bir markasıdır.” İfadelerini kullandı. Turgay Mersin, Denizlispor taraftarları ve iş insanlarına da “Özellikle bugünlerde takıma ve yönetim kuruluna destek çıkın.” Çağrısında bulundu.

Mersin açıklamasını “Denizlispor inşallah herkesin desteği ile ligde kalacak ve üst sıralarda yerini alacaktır.” Temennisiyle tamamladı.

denizlispor denizli güncelhaber sarayköy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hem suçlu hem güçlü!
Hem suçlu hem güçlü!
Sarayköy'de avcılık kursu açılıyor!
Sarayköy'de avcılık kursu açılıyor!