Hayatını Kaybeden Doktora Son Veda

Denizli Devlet Hastanesi önceki başhekimlerinden Doktar Ahmet Bacanlı, Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Özel bir hastanede görev yapan Bacanlı'ya personel ve meslektaşları tarafından odasına karanfil bırakıldı.

Hayatını Kaybeden Doktora Son Veda

Denizli Devlet Hastanesi’nde başhekimlik yapmış olan son olarak da Özel bir hastanenin Başhekimliğini yapan, Klinik Mİkrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları uzmanı Dr. Ahmet Bacanlı 53 yaşında yüksek tansiyona bağlı beyin kanamasından dolayı hayatını kaybetmişti.

Bacanlı'nın bir hastasından korona virüs kaptığı ve hastanede tedavi altına alındığı ve bir hafta önce koronavisü yenip taburcu olmayı beklediği öğrenildi.

 

Ahmet Bacanlı'nın ölümü arkadaşlarını ve meslektaşlarını yasa boğmuştu.

Çalıştığı Özel hastanede görev yapan ve hayatını kaybeden Bacanlı'ya meslektaşları ve personel tarafından odasına karanfil bırakıldı.

Karanfilin yanı sıra Bacanlı'nın hiç üzerinden çıkartmadığı önlüğü ve her gün giydiği terlikte odasına bırakıldı.

Bacalı'nın çalıştığı Özel hastane tarafından yapılan açıklmada şunlar söylendi: "Üzerinden hiç çıkarmadığı önlüğünden, en sevdiği çiçeğine. En sevdiği fotoğraflardan her gün giydiği terliğine. Onu hep hastanemize sunduğu katkıları, güler yüzü ve iyileştirici sevgisiyle hatırlayacağız."

Denizli Sarayköy Denizli Haber Güncel Haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
Denizli'de Emekli Astsubay Hayatını Kaybetti!
Denizli'de Emekli Astsubay Hayatını Kaybetti!