Reklamı Geç

BULDAN’DA YAZ SPOR OKULLARINA YOĞUN İLGİ

“Buldan’da Spor Yapmayan Kalmasın” sloganı ile açılan kurslara 1200 sporcunun kayıt yaptırdığı bildirildi. Önceki gün gerçekleşen açılış töreninde sporcular gösterilerini sundu.

BULDAN’DA YAZ SPOR OKULLARINA YOĞUN İLGİ

“Buldan’da Spor Yapmayan Kalmasın” sloganı ile açılan kurslara 1200 sporcunun kayıt yaptırdığı bildirildi. Önceki gün gerçekleşen açılış töreninde sporcular gösterilerini sundu. Yaz Spor Okulları Buldan’da tarihi bir katılımla start aldı. 12 branşta 1200 öğrencinin müracaat ettiği kursların açılış töreni Buldan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonu’nda yapıldı. Açılış törenine Kaymakam Mustafa Sarı, Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Haluk Tuncay, ilçe protokol üyeleri ile sporcular ve veliler katıldı.

                                                                                              SALON DOLDU TAŞTI

Karate, Voleybol, Okçuluk, Tenis, Basketbol, Yüzme, Halk Oyunları, Hentbol ve Masa Tenisi branşlarında yaz spor okullarına katılan öğrencilerin gösterileri izleyenlerden tam not alırken, sporcu ve velilerin coşkulu kalabalıkla heyecana ortak olması unutulmayacak bir gün yaşanmasına sebep oldu. Gençlik ve Spor yetkililerinden alınan bilgiye göre Buldan’da çocuklara ve gençlere spor yaptırarak spor bilinci ve yaşam kalitesinin artmasının yanında yetenekli sporcuların keşfedilerek profesyonel sporcuların yetiştirilmesi hedefleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 HAYVANCILIKTA SKANDAL AŞI GERÇEĞİ  10 İLDE 368.761 AŞI ZAYİİ!
HAYVANCILIKTA SKANDAL AŞI GERÇEĞİ 10 İLDE 368.761 AŞI ZAYİİ!
CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın TBMM Genel Kurulu'nda Konuştu
CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın TBMM Genel Kurulu'nda Konuştu