Advert

Sarayköy haftalık hava durumu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Sarayköy'ün haftalık hava durumu raporu açıklandı. Açıklanan veriler çerçevesinde Sarayköy yeni haftaya parçalı bulutlu hava ile başlayacak hafta boyunca yağışlı hava etkili olacak.

Sarayköy haftalık hava durumu!

Mayıs Ayı'nın ilk haftasının geride kalmasıyla birlikte Sarayköy'de sıcaklıklar artışa geçiyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Sarayköy'ün haftalık hava durumu tahmini açıklandı.

İşte Sarayköy hava durumu;

09 Mayıs Pazartesi: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 28 derece olacak ve gece saatlerinde ise 10 dereceye kadar düşecek.

10 Mayıs Salı: Yağmurlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 28 derece olacak ve gece saatlerinde ise 11 dereceye kadar düşecek.

11 Mayıs Çarşamba: Sağanak yağışlı hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 24 derece olacak ve gece saatlerinde ise 11 dereceye kadar düşecek.

12 Mayıs Perşembe: Parçalı bulutlui hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 27 derece olacak ve gece saatlerinde ise 12 dereceye kadar düşecek.

13 Mayıs Cuma: Yağmurlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 28 derece olacak ve gece saatlerinde ise 14 dereceye kadar düşecek.

14 Mayıs Cumartesi: Yağmurlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 28 derece olacak ve gece saatlerinde ise 13 dereceye kadar düşecek.

15 Mayıs Pazar: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 27 derece olacak ve gece saatlerinde ise 13 dereceye kadar düşecek.

denizli güncel haber saraykoy haber haber haberler denizli haber denizli haberleri haber denizli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli, Avrupa’nın en sağlıklı şehirleri arasında!
Denizli, Avrupa’nın en sağlıklı şehirleri arasında!
Akne Tedavisine İz ve Lekeler Oluşmadan Başlanmalı!
Akne Tedavisine İz ve Lekeler Oluşmadan Başlanmalı!