Advert

Dükkanı karıştırdılar yanlış adamı dövdüler!

Denizli'nin Merkezefendi İlçesi'nde Gümüşçülük işletmesi olan Yasin Özkan iş yerine gelen tanımadığı kişiler tarafından saldırıya uğradı. Özkan verdiği ifadede yan dükkanla sorun yaşayan 2 kadının yanlış bilgi vermelerinin üzerine dükkanına gelen şahıslar tarafından darp edildiğini aktardı.

Dükkanı karıştırdılar yanlış adamı dövdüler!

Olay Denizli'nin Merkezefendi İlçesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre uzun yıllardan bu yana Gümüşçülük dükkanını işleten 39 yaşında ki Yasin Özkan dükkanına gelen tanımadığı şahıslar tarafından saldırıya uğradı. Olayın şokuyla ne olduğunu anlayamayan Özkan'ın yardımına çevrede ki vatandaşlar yetişti ve şahısları etkisiz hale getirerek olay yerine gelen bekçilere teslim etti.

Yasin Özkan verdiği ifadesinde ise dükkanının yanında bulunan kuyumcuya gelen yaşları küçük 2 kızın dükkan sahibiyle sorun yaşamasının ardından 2 kız çocuğu durumu annelerine aktardı. Annelerinin ise berber dükkanı işleten şahsa durumu aktarmasının ardından H.Ş. isimli şahıs Özkan'ın dükkanının önüne gelerek gümüşçü işletme sahibi Yasin Özkan'ın dükkanından çıkmasını bekledi çıktığında ise yumrukla saldırmaya başladı. İfadelerde ortaya çıkan durumda ise H.Ş.'nin suçsuz olan Özkan'a saldırdığı yanlış bilgi verilmesinden dolayı olayın gerçekleştiği öğrenildi.

Emniyete giden Yasin Özkan saldırıda bulunan H.Ş.'den şikayetçi oldu olay ile ilgili inceleme başlatıldı.

denizli güncel haber saraykoy haber denizli haberleri haber haberler haber denizli asayiş haberleri denizli haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 yaşında ki adam Buldan yolunda intihar etti!
36 yaşında ki adam Buldan yolunda intihar etti!
Işık ihlali kazayı beraberinde gertirdi! 1 kişi yaralandı!
Işık ihlali kazayı beraberinde gertirdi! 1 kişi yaralandı!