Advert

Kadına Yönelik Şiddete karşı tek bilek tek yürek Denizli!

Denizli'de 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü'nde STK'ler ve Dernekler tek bilek tek yürek dedi ve Mücadele Günü'nde buluştu.

Kadına Yönelik Şiddete karşı tek bilek tek yürek Denizli!

Edinilen bilgilere göre Denizli'nin Merkezefendi İlçesi'nde  25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü dolayısıyla Kadın Hakları'nı korumak isteyen dernek , vakıf ve kuruluşlar Denizli Merkezefendi Kültür Merkezi'nde tek bilek ve tek yürek oldu. 

Özellikle son dönemlerde oldukça gündemde olan ve her gün yeni bir kadına şiddet haberiyle uyandığımız bu günlerde 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele'nin önemi bir kez daha vurgulanmak istendi. Herkesin ortak gayesi bir an önce kadına şiddet olayların bitmesi yönündeydi. Tek Bilek Tek Yürek sloganıyla buluşulan Mücadele Günü'nde DEGİAD (Denizli Genç İş İnsanları Derneği), T.C. Denizli Valiliği Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Türk Kadınlar Birliği, Yıldızlar Kadın Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, Kadın Haklarını Koruma Derneği, Kampüs Cadıları, Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği (Denizli Şubesi), AKUT, Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği, Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu ve Denizli Koruyucu Aile Derneği kadınların sesi olmak için destek verdi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!