Advert

Denizli'de Narko-Rehber “En İyi Narkotik Polisi Anne” semineri verildi!

Denizli'de Narko-Rehber “En İyi Narkotik Polisi Anne” seminerinde toplam 2.179 ‘u anne ve anne adayı olmak üzere toplam 4.149 kişiye, bilgilendirme yapıldı.

Denizli'de Narko-Rehber “En İyi Narkotik Polisi Anne” semineri verildi!

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, Denizli'de Narko-Rehber “En İyi Narkotik Polisi Anne” semineri verildi. Yapılan açıklamada, " İlimizde ‘Narko-Rehber projesi faaliyetleri kapsamında; 21 Ekim 2021 günü Çivril İlçesi Emine Özcan Anadolu Lisesi’nde öğrenci velilerine (anne ve anne adaylarına) “Uyuşturucusuz Toplum Hepimizin Eseri Olacaktır” diyerek görevlilerimizce “Narko-Rehber Projesi” kapsamında, uyuşturucuyla mücadelede farkındalığın artırılması, uyuşturucu maddelerin topluma verdiği zararlar, çocuklar ve gençlerin bağımlılık yapıcı madde kullanımını engellemek ve önlemek amacıyla, uyuşturucu maddelere karşı bilgilendirmeler yapılarak bağımlı olunmadan kullanımın fark edilmesi ve erken müdahalenin hayat kurtardığı, bağımlı şahısların topluma kazandırılması, ihbar etme konusunda kolluk kuvvetleri ile nasıl irtibata geçileceği ve UYUMA ihbar programı hakkında bilgilendirme ve bilinçlendirme yapılarak toplam 106 (anne ve anne adayı) katılımcıya yönelik Narko-Rehber “En İyi Narkotik Polisi Anne” semineri verilmiştir.

Devam eden süreçte, Narkorehber” ve “En İyi Narkotik Polisi Anne” bilgilendirme faaliyetleri kapsamında toplam 2.179 ‘u anne ve anne adayı olmak üzere toplam 4.149 kişiye, bilgilendirme yapılmış olup, bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetleri yapılmaya devam edilecektir. " ifadelerine yer verildi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Binlerce süt üreticisi yararlanacak!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!
Disiplin İş ve İşlemleri Eğitimi!