Tunç Soyer Denizli'ye geliyor!

Denizli'nin Bozkurt İlçesi Belediye Başkanı Birsen Çelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Pazartesi günü Denizli'ye geleceğini açıkladı.

Tunç Soyer Denizli'ye geliyor!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Pazartesi günü Denizli'ye geliyor.
Bozkurt Belediye Başkanı Bisen Çelik Soyer'in 5 Temmuz'da Bozkurt'a geleceğini açıkladı. Birsen Çelik Soyer'in saat 12:30'da geleceğini yapımına başlanacak olan Bozkurt Belediye binasının yeni yerini gezecek ve esnaf ziyareti geçekleştirecek.
Birsen Çelik sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ''Bu pazartesi günü saat 12.30’da, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’i ilçemizde ağırlayacağız. Biliyorsunuz ki İzmir Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemize yapılacak olan 25 milyon değerindeki belediye hizmet binamızın ihalesi bitti ve yüklenici firma ile sözleşme imzalandı. Tunç Başkanımızla birlikte öncelikle yakında temelini atacağımız hizmet binamızın yerini görecek ve ardından esnaflarımızı dolaşacağız. Bozkurt halkı bu dayanışmayı, bu kötü gün dostluğunu asla unutmayacaktır.'' dedi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çavuşoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı!
Başkan Çavuşoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı!
Kızılay’dan ayakkabı yardımı!
Kızılay’dan ayakkabı yardımı!