Kızılay, bayramda da vatandaşın yanında!

Denizli Genç Kızılay gönüllüleri, Ramazan Bayramı vesilesi ile simit dağıtırken, çocuklara bayram şekeri vererek onları sevindirdi.

Kızılay, bayramda da vatandaşın yanında!

Salgın nedeni ile zor günler geçirmeye devam ederken, Ramazan Bayramı yine Koronavirüs gölgesinde kaldı. Tam kapanmada evlerimizde Ramazan Bayramı’nı buruk kutlarken, Denizli Genç Kızılay gönüllüleri, sokak sokak gezerek vatandaşların bayramlarını kutlayarak onlara simit dağıttı. Öte yandan çocuklara bayram şekeri dağıtarak geleneği sürdürdü.

Türk Kızılay Denizli Şubesi Başkanı Adem Salih Deniz, “Koronavirüs ile savaşımız sürerken, birbirimize sarılamadan geçirdiğimiz 3. bayrama ulaştık. Mübarek Ramazan ayının ardından bayrama kavuşmanın sevincini ne yazık ki buruk yaşıyoruz. Genç gönüllülerimiz, buruk geçen bayram sabahında Denizlili vatandaşlarımıza simit dağıttı. Ayrıca çocuklarımıza şeker dağıtımı yaptı yüzlerini güldürdü. Bu vesile ile tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. İnşallah bir daha ki bayramda sevdiklerimize sarılarak geçireceğiz” dedi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!