Denizlililer, Büyükşehir ile spor yapmaya devam ediyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 22 ayrı branştaücretsiz spor kursu verdikleri çocuklarla buluştu. Spor kurslarıyla geleceğe en güzel yatırımı yaptıklarını vurgulayan Başkan Zolan, “Büyükşehir olarak tüm imkanlarımızı geleceğimiz için seferber ediyoruz” dedi.

Denizlililer, Büyükşehir ile spor yapmaya devam ediyor

 

 

 

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesinin 22 farklı branşta ücretsiz spor kursu verdiği çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesiİncilipınar Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’ndedüzenlenen ziyaret programındaBaşkan Osman Zolan'ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Özer ile Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Süleyman Akbulutve beraberindekiler katıldı.Başkan Osman Zolantesiste tekvando, bale, satranç, masa tenisi, karate, jimnastik, judo ve yüzme kursu alan çocuklarla bir araya geldi. Kursiyerlerin antrenmanını izleyerek aileleriyle sohbet eden Başkan Osman Zolan çocuklarla yakından ilgilendi. Çocuklarla masa tenisi de oynayan Başkan Zolan renkli geçen ziyaretinde bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Tesiste bulunan fitnesssalonunu da ziyaret eden Başkan Zolan, tüm kursiyerler ile eğitmenlere başarılar diledi.

 

“7’den 70’e herkes spor yapıyor”

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir kent için gayret ettiklerini belirterek, 22 ayrı branştaverdikleri ücretsiz spor kurslarının geleceğe yapılan en güzel yatırımlardan biri olduğunu söyledi.Denizli’de yaşayan herkesin spor yapması için birçok spor tesisi yaptıklarını anlatan Başkan Zolan, “Bu tesislerde 7’den 70’e herkes spor yapıyor. Özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin spor kurslarımıza yoğun ilgisi bizleri daha da çok mutlu ediyor. İnşallah bu tesislerimizde yetişen çocuklarımız, gençlerimiz yarının sporcuları, yetenekleri olacak” dedi. Sporun çocukları, gençleri geleceğe hazırlamak açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Zolan, “Büyükşehir olarak tüm imkanlarımızı geleceğimiz için seferber ediyoruz. Onlar inşallah bizden daha başarılı olacak ve şehrimizi, ülkemizi daha ileriye götürecekler” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!