“AKCAN’IN USTALIK DÖNEMİ OLACAK, DENİZLİ ADAYIMIZ PAZAR GÜNÜ AÇIKLANACAK”

“AKCAN’IN USTALIK DÖNEMİ OLACAK, DENİZLİ ADAYIMIZ PAZAR GÜNÜ AÇIKLANACAK”

 

 

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Denizli İl Koordinatörü Aydın Milletvekili Ömer Özmen, Çal’ın MHP’li Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı makamında ziyaret etti. Özmen, “Başkanımız Akcan’ın ustalık dönemi daha verimli ve başarılı olacaktır. Benim temennim ve beklentim budur. AK Parti’nin Denizli Büyükşehir adayı da Pazar günü açıklanacak” dedi.

Aydın Milletvekili Ömer Özmen, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mesut Türkoğlu, il yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkanı Alper Çağatay Halatçı, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Nur Kovar ile birlikte ziyaret etti. Başkan Akcan, Çal ile ilgili genel bilgiler verdi, 31 Mart seçimlerinde başarılı olacaklarını söyledi.

“DERSİME ÇALIŞIP GELDİM, AKCAN BAŞARILI”

Milletvekili Ömer Özmen, Çal ile ilgili dersine çalıştığını ve bilgi sahibi olduğunu söyleyerek, “Çal’da henüz ittifakın adayı belli değil. Ancak, Başkan Akcan üçüncü dönem seçildiği taktirde başarılı olacaktır. Çünkü, ustalık dönemine geçecek. Kalfalık dönemi bitti. Bu açıklamam benim temennimdir. Temennimin gerçek olacağına inanıyorum. Başkan Akcan, Çal’da her kesim ile iyi bir ittifak kurmuş” diye konuştu.

DENİZLİ ADAYI KİM OLACAK?

Ömer Özmen, AK Parti ve Cumhur İttfakı’nın Denizli Büyükşehir adayının Pazar günü açıklanacağını sözlerine ekleyerek, “Denizli partimiz ve diğer partiler için de çok önemli. Kuşkusuz muhalefette Denizli’yi kazanmak isteyecek. Ancak, biz başarılı olacağımıza inanıyoruz. Denizli Büyükşehir adayımızın ismi Pazar günü açıklanacak” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!