Reklamı Geç
script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-9506100484003570" crossorigin="anonymous">

Milletvekili Şahin Tin’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı!

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Cumhuriyetin 100’üncü yıl dönümü vesilesiyle yayımladığı mesajında maziden atiye uzanan kadim devlet geleneğini güçlü bir şekilde muhafaza etmekte kararlı olduklarını belirtti. Şahin Tin; “Türkiye, ikinci yüzyıla kapılarını daha da güçlü açıyor” dedi.

Milletvekili Şahin Tin’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı!

 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Cumhuriyetin kuruluşunun 100’üncü yıl dönümü vesilesiyle mesaj yayımladı. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü kuruluş yıl dönümüne kavuşmanın gurur ve heyecanını hep birlikte millet olarak yaşadıklarını belirten Milletvekili Şahin Tin; “Aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ediyorum. Başarılarla dolu bir asrı geride bırakan Cumhuriyetimizi, daha nice yıllara, çok daha güçlü, çok daha müreffeh bir şekilde taşımak için canla başla çalışmayı hep birlikte sürdüreceğiz” dedi.

 

“Kahraman Bir Milletin Evlatlarıyız”

 

Türk milletinin tarih boyunca yeryüzüne iyiliği hâkim kılmak için büyük mücadeleler verdiğini belirten Milletvekili Şahin Tin; “Aziz milletimiz, tarih boyunca kendi hürriyetiyle birlikte tüm insanlığın refahını da önceliği olarak görmüştür. Her coğrafyada mazlumun yanında, zalimin karşısında olan kahraman bir milletin evlatları olmakla gurur duyuyoruz. Korkmadan, yılmadan, yorulmadan bu kahraman milletin varlığını muhafaza etmek, yıldızını parlatmak için alçaklara dur diyen, yurdumuza göğsünü siper eden, nice destanlara imza atan bir milletin evlatlarıyız. Bu mübarek topraklar kolay kazanılmadı. Bu cennet vatan uğruna nice canlar canından vazgeçti. Anadolu’nun hangi noktasına uzansak şühedanın izi var. Vatan topraklarında ay yıldızlı al bayrağımız ilelebet dalgalansın, bağımsızlık meşalemiz hiç sönmesin diye hep birlikte daha çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

“İstiklal ve İstikbalimize Sahip Çıkacağız”

 

Cumhuriyetimizin 1’inci yüzyılında olduğu gibi 2’nci yüzyılında da çok daha güçlü adımlar atmayı sürdüreceklerini belirten Milletvekili Şahin Tin; “Ülkemizi hak ettiği en üst seviyeye taşımak için birbirimize kenetlenerek var gücümüzle yolumuza devam ediyoruz. Anadolu’nun muhafaza ve müdafaasında verilen mücadeleyi hiçbir zaman unutmayacağız. Ecdadımızı her daim hürmetle, saygıyla yâd edeceğiz. İstiklal ve istikbalimize her ne pahasına olursa olsun hep birlikte sahip çıkacağız. Ay yıldızlı bayrağımızı kefeni yapan vatanımızı kanlarıyla sulayan şühedamızın yadigârı olan tüm değerlerimizi koruyup yaşatacağız. Bu mübarek topraklara tıpkı bir asır önce olduğu gibi el uzatanın elini kırmaya, dil uzatanın dilini susturmaya cesaretle devam edeceğiz.” dedi.

 

 

 

script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-9506100484003570" crossorigin="anonymous">
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!