Reklamı Geç
script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-9506100484003570" crossorigin="anonymous">

Denizli'nin başarılı iş kadını Cevriye Ekmekci'den örnek davranış!

Denizli'nin sevilen iş insanı başarılı işletmeci Cevriye Ekmekci başarılı çalışmalarının yanı sıra duyarlı davranışlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Ekmekci son olarak Kuran-ı Kerim okumayı öğrenen öğrencilere hediye olarak Kuran dağıttı. Öğrencilerin mutlulukları yüzlerinden okunurken, Ekmekci," Kuran-ı Kerim'i okumayı öğrenen öğrencilerle bir arada olmak çok güzel." ifadelerini kullandı.

Denizli'nin başarılı iş kadını Cevriye Ekmekci'den örnek davranış!

Ensar Vakfı'nın okulların yaz tatiline girmesinin ardından başlatmış olduğu yaz Kuran kursunda öğrenciler matemetik, fen bilgisi ,ingilizce gibi kültürel derslerin yanı sıra temel din eğitimi ve Kuran-ı Kerim okuma dersleriyle tatillerini hem eğlenerek hem öğrenerek geçiriyorlar. 

Kursun sonlarına doğru yaklaşılırken, Kuran okumayı öğrenen öğrenciler için düzenlenen törene Denizli'nin tanınan simalarından başarılı iş insanı Cevriye Ekmekci'de katıldı. 

Törene Ensar Vakfı Denizli Şube Başkanı Hüseyin Karademir, başkan yardımcısı Mustafa Kaçar, öğretmenler ve öğrenciler de katıldı.

İş insanı Cevriye Ekmekci, “Okulların kapanmasıyla birlikte başlayan yaz kursumuza devam eden öğrencileri ziyaret ettim. Normal derslerin yanında öğretmenlerinden Kur’an-ı Kerim’i yüzünden okumasını öğrenen 35 öğrencimize ödül olması için ilk Kur’an-ı Kerim’lerini hediye etmek istedim. Yüce kitabımızı kısa sürede okumasını öğrenen çocuklarımızı kutluyorum. Onları en iyi şekilde yetiştiren öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu gün çok mutluyum, derslerinin yanında Kur’an-ı Kerim’i öğrenen başarılı çocuklarımızla bir arada olmak çok güzel.”ifadelerini kullandı.

Ekmekci tören sonunda öğrencilere Kuran-ı Kerim ve çeşitli hediyeler vererek gönüllere taht kurdu. Hediyelerini alan öğrencilerin ise tebessümleri objektiflere yansırken, tören sonunda güzel kareler ortaya çıktı. 

denizlihaber haberler haberdenizli
script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-9506100484003570" crossorigin="anonymous">
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Zolan’dan Baklan ilçesine ziyaret  “Baklan’ımız daha da güzel olacak”
Başkan Zolan’dan Baklan ilçesine ziyaret “Baklan’ımız daha da güzel olacak”
Hulusi Akar’dan, Başkan Zolan’a ziyaret
Hulusi Akar’dan, Başkan Zolan’a ziyaret