Denizli’de Bayram Sevinci: Kablo Firmasından 25 Milyon TL Promosyon

Denizli Buharkent' te faliyet gösteren bir firma bayram öncesi yaptığı jest ile adını duyurdu. Çalışanlarına toplamda 25 milyonluk promosyon bütçesi ayıran iş yerinde kişi başına 34 bin liralık destek ödemesi düştü. Haber kısa sürede tüm Denizli'de yayılırken, tüm fabrika sahiplerine örnek teşkil etmesi istendi. Firmada çalışanlar ise kararı alan yetkililere teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Denizli’de Bayram Sevinci: Kablo Firmasından 25 Milyon TL Promosyon

 

Kurban Bayramı öncesinde kablo sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan firma, Denizli ve Buharkent'teki fabrikalarında çalışanlarına cömert bir bayram müjdesi sundu.

25 milyonluk dev promosyon bütçesi!

Denizli ve Buharkent'te faaliyet gösteren firma, çalışanlarına kişi başına 34.000 TL olmak üzere toplamda 25 milyon TL promosyon dağıttı. Bu büyük jest, çalışanlar arasında büyük bir memnuniyet yarattı ve bayram sevincini katladı.

Çalışanların motivasyonu için verilen destek ödemesi Denizli'de ses getirdi!

Firmanın bu cömert jesti, sektördeki diğer firmalar için de örnek teşkil ediyor. Firma temsilcileri amaçlarının Çalışanlarının mutluluğunu ve motivasyonunu ön planda tutmak olduğunu belirterek; Bir nebzede olsa bölge ekonomisine hem de çalışanların yaşam kalitesine olumlu katkılar sağlamak istediklerini ifade ettiler. 

Kablo sektöründe ve ihracat da öncü olan bu firma, bayram döneminde yaptığı bu jestle sadece çalışanlarının değil, aynı zamanda ailelerinin de yüzünü güldürdü.

Darısı tüm Denizlili çalışanların başına!

 Sosyal medya da da olumlu yorumların yapıldığı promosyonun örnek teşkil etmesi gerektiğini vurgulayanlar darısı bizim başımıza şekline yorumlar yaparak, güzel bir teşvik olduğunu dile getirdiler.

denizlihaber denizligündem denizlihaberleri bayrampromosyon denizli sarayköy kurbanbayramı bayrampromosyonbayramödeme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!