ISINAMIYORUZ
Emrah Necati Bayrakçı

ISINAMIYORUZ

 Jeotermal enerji denilince ilk akla gelen şehir merkezlerinden biri olan memleketim SARAYKÖY  Bazı şirketler için büyük bir para kazanma denizi olma yolunda ilerlerken Sarayköylü vatandaşlarımız açısından ise bir çok sorunun baş kaynağı olarak dikkat çekiyor.
 
         En başta Jeotermal kaynaktan yararlanmamız gereken ISINMA ihtiyacını karşılaması beklenirken Sarayköylüler için ISINAMAMA sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin 22.01.2021 Cuma Günü saat 15.00 'da Her zamanki gibi hiç şaşırmadığımız ''Ana İzale Hattındaki O Meşhur patlama !!! ''sonrası yaklaşık olarak 24 saat geçmesine rağmen hala çözümlenmiş değil.
 
         Ana izale hattındaki patlak 24 saate yakın süre geçmesine rağmen nasıl düzeltilemez. Ben söyleyeyim size. Birinci ihtimal ortada patlak falan yok daha önce şirkette (Bereket jeotermal döneminde) olduğu Gibi Zorlu Enerji ile yaşanan sıkıntıdan kaynaklı su kesintisi yaşanıyor ; ikinci ihtimal ise gerçekten patlak var ve iş bilmeyen yönetemeyenler yöneticiler tarafından çalışanlar organize edilmeyerek sorun çözülemiyor. Kardeşim bu memleket sahipsiz mi? nerede bu ilçenin mülki amiri , yetkilileri ? Vatandaşı muhattap almayan biri gelip biri giden Jeotermal suyu sarayköye pazarlayan şu şirketlere yada yetkililerine lütfen hesap sorun.Bir çözüm bulun.
 
        5.000 'e yakın konut ısınmaya çalışıyor. Burada yaşlısı , gençi, yeni doğmuş bebeği olan bir çok vatandaşımız var. Siz evde doğal gazla ısınıyorusunuz diye bir başka vatandaşın sorununu göz arda edemezsiniz.  Şu soğuk günlerde termometreler gece eksileri gösterdiği düşünüldüğünde herkes evinde jeoternal gelmedi diye elektrikli ısıtıcıyla mı ısınacaklar?
 
       Sizin için fark etmiyor değil mi AYDEM ? Öyle de size geliyor para böyle de para...Yok öyle yan gelip yatmak çalışın ve vatandaşın sıcak suyunu getirin.. Gün gelir size de hesap soracak biri çıkar elbet...
 
       Haydi kalın sağlıcakla....
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hırsız mı, yoksa…?
Hırsız mı, yoksa…?
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!