HALUK LEVENT"DEN DENİZLİLİ BİN AİLEYE YARDIM PAKETİ(Özel haber)

Korona virüs salgını sırasında Ahbap Genel Başkanı Haluk Levent’in “Ben sizden daha çok yardımsever değilim, sadece örgütlüyüm” çağrısıyla sosyal medyadan başlayan Ahbap yardımları çığ oldu büyüdü.

HALUK LEVENT

Sanatçı Haluk Levent, öncülüğünde kurulan ve 72 şehirde 30 bin gönüllü üyesi bulunan Ahbap Platformu, yine yaptıkları yardımlarla insanların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Korona virüs salgının ülkemizde zirve yaptığı tarihlerde, sanatçı Haluk Levent’in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı çağrı sonrası sanat, spor ve iş camiasından çok sayıda kişinin katılmasıyla gerçekleşen kampanyadan yaklaşık 3 milyon TL toplanmış ve bu para ile 10 bin 500 aileye gıda yardımı gönderileceği açıklanmıştı. Yapılan bu açıklamadan kısa bir süre sonra yapılan bağışlar ve kurumsal iş birlikleri ile binlerce aileye daha destek verildi.

 

KOLİLER İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞMAYA BAŞLADI.

 

Ahbap Platformunun internet sitesi üzerinden yapılan başvurular sonrası uygun kriterlerde olduğu belirlenen ailelere yardım kolileri ulaşmaya başladı. Başvurular içerisinde bulunan Denizli’de ikamet eden bin aileye yardım kolileri ulaştı. Korona virüs salgını dolayısıyla sahada çalışma yapılmadığı için, ihtiyaç sahibi ailelere yardımları kargo yoluyla ulaştırıldığı öğrenildi.

sarayköy haber saraykoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı