DENİZLİ'NİN VAKA SAYISI ORTAYA ÇIKTI

Kovid-19 virüsü ile mücadele kapsamında oluşturulan Bilim Kurulu ile yaptığı basın toplantısı sonrası kameralar karşısına geçen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, il bazında vaka sayılarını paylaştı.

DENİZLİ'NİN  VAKA SAYISI ORTAYA ÇIKTI

Korona virüse karşı alınacak önlemlerin ve tedbirlerin belirlenmesinde etkin rol oynayan bilim kurulu ile yaptığı toplantı sonrası basın toplantısı düzenleyen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ilk defa illerdeki vaka sayılarını kamuoyu ile paylaştı. Aynı zamanda bugün meydana gelen can kaybı ve tespit edilen yeni vaka verilerini paylaşan Koca, artan tehlike karşısında vatandaşların gönüllü karantina uygulaması konusunda daha dikkatli olmaları gerektiğini vurguladı.

Bakan Koca, paylaştığı veriler neticesinde en çok vaka görülen ilin 8Bin 852 ile İstanbul olduğunu, İstanbul’u 853 vaka ile İzmir, 752 vaka ile Ankara’nın takip ettiğini ifade etti.

DENİZLİ VAKA SAYISI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, en çok kovid-19, vakasının görüldüğü 10 ili yaptığı basın toplantısında açıklarken, ekrana yansıyan haritada Denizli’de görülen vaka sayısı dikkatlerden kaçmadı. Harita üzerinde Denizli ili üzerinde belirtilen vaka oranının 81 olduğu görüldü. Sarayköy Haber 

#sarayköy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI