Türk Telekom’dan özür hediyesi

Türk Telekom’dan özür hediyesi

Türk Telekom hattına sahip yurttaşlar dün saatlerce GSM hatlarını kullanmamışlardı. Sorun hâlâ bazı kullanıcılarda devam ederken Türk Telekom müşterilerine ücretsiz internet vererek hatasını telafi etmeye çalışıyor.

Deprem sonrası saatlerce çalışmayan Türk Telekom hatları gündem olurken müşteriler tepkisini dile getiriyor. Hâlâ bazı Türk Telekom GSM hatlarına erişim sağlanamıyor. Türk Telekom ise özür amacıyla müşterilerine 2 ay boyunca toplam 10 GB internet vereceğini söyledi.

İŞTE TÜRK TELEKOM’UN AÇIKLAMASININ TAMAMI:

Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur.

Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır.

Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa     2019-09-27 İnternetimizde bugün çal8şmadı
Mustafa     2019-09-27 İnternetimizde bugün çal8şmadı
Mehmet Ali     2019-09-27 Sizin yüzünüzden müşterilerim ulaşamadı paraya gelince almayı biliyorsunuz hizmet sıfır
Iskender tosun     2019-09-27 Türk telekom da son zamanlarda özellikle internette sorun var iletişim sorunu devam ediyor .ama ay sonu geldimi aynı fatura bedeni kesip gönderiyorlar maden özür dileyeceksiniz butun faturalilarin bu ayki tutarlarini almayin bizde operatorumuzden ayrılmayalım
Emrah eken     2019-09-27 Memleket cidi birşey olursa hiçbirimiz birbirimizde haber almiyecegiz sizin sayınız desize guven olmaz fatura kabart mayi ancak bilirsiniz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SARAYKÖY'DE BULUNAN TERMAL YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI
SARAYKÖY'DE BULUNAN TERMAL YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI
LODOSLU HAVAYA DİKKAT!
LODOSLU HAVAYA DİKKAT!