VALİ KARAHAN’DAN İADE-İ ZİYARET

Denizli Valisi Hasan Karahan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ı makamında ziyaret etti. Vali Karahan’ı Başkan Doğan karşıladı. Vali Karahan ile görüşen Başkan Doğan, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

VALİ KARAHAN’DAN İADE-İ ZİYARET

MERKEZEFENDİ BASIN BÜROSU

Vali Hasan Karahan, geçtiğimiz hafta kendisini ziyaret eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a iade-i ziyarette bulundu. Vali Karahan’ı, Başkan Doğan karşıladı. Doğan, makamında ağırladığı Vali Karahan’a ilçe genelinde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, nazik ziyaretlerinden dolayı Vali Hasan Karahan’a teşekkür etti.

BAŞKAN DOĞAN’IN YOĞUN TEMPOSU DEVAM EDİYOR

Başkan Doğan, göreve başladığı günden bu yana yoğun bir tempoyla çalışıyor. Yoğun çalışma temposunun arasında ziyaretlerini de sürdüren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, bu kapsamda Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ı makamında ziyaret etti. Rektör Bağ ve Başkan Doğan, eğitim alanındaki faaliyetler ve çalışmalar hakkında görüştü. Başkan Doğan, Rektör Bağ’a, isminin yazılı olduğu Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket forması hediye ederek Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket-Erzurum Büyükşehir Belediye Gençlik yarı final mücadelesine de davet etti. Pamukkale Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ da Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a ‘Pamukkale Üniversitesi’ yazılı tabak ve tişört hediye etti.

Merkezefendi Belediyesi Denizli Valiliği Pamukkale Üniversitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI