ÖZBAŞ’IN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ

Her Başarılı Erkeğin Arkasında Bir Kadın Vardır!

ÖZBAŞ’IN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ

Sarayköy Belediye Başkanı ve Sarayköy Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan adayı Ahmet Necati Özbaş,15 Mart’ta Cumhuriyet Mahallesi’nde başladığı mahalle mitinglerinin finalini bu akşam Aşağı Mahalle’de yapacak. Bu süreçte Özbaş’ı Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli AK Partili Milletvekilleri, Sarayköy AK Parti İlçe Teşkilatı ve Sarayköylüler ‘Biriz, Güçlüyüz, Sarayköylüyüz’ diyerek destekledi fakat Özbaş’ın en büyük destekçisi değerli eşi Esin Akhan Özbaş oldu.

Köy gezilerinde ve mahalle mitinglerinde bir an olsun Özbaş’ı yalnız bırakmadı. Sarayköy halkı başkanının yanı sıra Esin hanım’ı da bağrına bastı. Düğünlere, cenazelere, açılışlara, hasta ziyaretlerine birlikte gittiler. Halkın yaralarına merhem oldular.

Esin hanım, mahalle mitinglerinde bir an olsun eşinden gözünü ayırmadı. Hep dinledi. Düşünceleriyle, yaratıcılığıyla, varlığıyla Özbaş’a ilham verdi. Haksız eleştirilerde eşine dik duruşuyla güç verdi. Özbaş’ın elini bırakmadı.

Bir bakışından eşinin ne hissettiğini ne düşündüğünü anlayan Esin hanım, mitingler sırasında eşinin susadığını hissedip su verdi.

Eş olmak, aile olmak bir takım işidir. Sizce  Esin&Ahmet Necati Özbaş iyi bir takım olmamışlar mı?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SARAYKÖY'DE BULUNAN TERMAL YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI
SARAYKÖY'DE BULUNAN TERMAL YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI
LODOSLU HAVAYA DİKKAT!
LODOSLU HAVAYA DİKKAT!