Reklamı Geç

MAHALLE MUHTARLARINDAN SAYIN MEVLÜT DEMİR’E DESTEK ZİYARETİ

MAHALLE MUHTARLARINDAN SAYIN MEVLÜT DEMİR’E DESTEK ZİYARETİ
Bu içerik 382 kez okundu.

Mahalle Muhtarlarından Sayın Mevlüt DEMİR’e Destek Ziyareti; son zamanlarda Alanyaspor Forması ile ilgili çıkan asılsız haberlerin medyada yansıması üzerine mahalle muhtarlırı desteklerini göstermek için Sayın DEMİR’i makamlarında ziyaret etti;

Mehmetçik Mahalle Muhtarı Zeynep DALKIRAN ÇELİK, Atalar Mahalle Muhtarı Fatma YILDAN, İncilipınar Mahalle Muhtarı Kadir GÖKSU, Kuşpınar Mahalle Muhtarı Cavit TIĞRAKLI, Kınıklı Mahalle Muhtarı Yaşar KALAY, Aktepe Mahalle Muhtarı Şengül ŞAHİNER, Yunus Emre Mahalle Muhtarı Süleyman GENCER, Asmalı Evler Mahalle Muhtarı Veli ZEREN ve Karşıyaka Mahalle Muhtarı Mustafa GÜLMEZ ‘den oluşan heyet Ziyaretlerinde; “Son zamanlarda medyada yer alan mesnetsiz iddiaları üzüntü ile takip etmekteyiz. Sayın Müdürümüzün Alanya’ya ve Alanyaspora olan aşkını bilmeyen yoktur. Bizlerde Onun sayesinde Alanya’yı bir Yurt, bu kadim beldeyi kendimize kardeş şehir bildik, hal böyleyken üniversite öğrencilerinin masumane ve fedakarane çabaları ile bastırdıkları bir forma üzerinden Sayın Müdürümüzün bu kadar üzerine gidilmesini doğru bulmamakla birlikte, Alanya’nın ve Ülkemizin yetiştirdiği bir “Devlet Adamı” nın bu şekilde kasıtlı yıpratılmasını üzüntüyle izlemekteyiz” dediler.

Sayın Mevlüt DEMİR, kıymetli desteklerinden dolayı Mahalle Muhtarlarına teşekkürlerini sunarak başladığı konuşmalarına; “Muhtarlık hem Milleti hem de Devleti temsil etme gibi önemli bir görevi deruhte etme makamıdır. Bu bağlamda Devletin halkla en sıcak temas noktası, devletin güler yüzü ve şefkat eli, halkın yönetime katılımının en önemli aracıdır. Sizler, bu demokrasi nimetimizin ilk basamakları, vatandaşa en yakın yerler olarak görev yapıyorsunuz. Milletimizin tercihine, teveccühüne, itimadına mazhar olmak gerçekten rütbelerin en büyüğüdür. Üzerinizde böyle ulvi bir sorumluluk var. Bizlerinde görevi Sizlerden gelen talepler doğrultusunda canla başla çalışarak “Huzur Kenti Denizli” Sloganımızı, iddiamızı hedefimizi çok daha iyi yerlere taşımak olacaktır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenli olarak sizleri ağırlayıp, sizlerin görüşlerini ve isteklerini dinleyerek demokrasimizin bu en köklü kurumunun temsilcilerine hak ettikleri değeri verdiğini müşahede etmekteyiz. Bizlerde bunu görev addederek zaman bulduğumuz her fırsatta bu istişare kültürünü yaşatmak adına birlikte olmaya özen göstermekte ve bu birliktelikten büyük bir haz ve feyz almaktayız.” diyerek konuşmalarını sonlandırdılar.

Ziyaret birlikte Hatıra Fotoğrafının çekilmesiyle son buldu

Denizli Emniyet Müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU GİDİŞ YAKIŞMADI!
BU GİDİŞ YAKIŞMADI!
SARAYKÖY’DE  SANAT ŞÖLENİ
SARAYKÖY’DE SANAT ŞÖLENİ