Reklamı Geç

Valimiz Hasan Karahan Merkezefendi ve Pamukkale İlçesi Mahalle Muhtarları ile Biraraya Geldi

Valimiz Hasan Karahan Denizli'de Merkezefendi ve Pamukkale İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları ve Mahalle Muhtarları ile istişare toplantısı düzenledi.

Valimiz Hasan Karahan Merkezefendi ve Pamukkale İlçesi Mahalle Muhtarları ile Biraraya Geldi
Bu içerik 272 kez okundu.

Merkezefendi ve Pamukkale ilçesine bağlı mahalle muhtarlarının yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda açılış konuşması yapan Valimiz Hasan Karahan; “Daha önce başlamış olduğumuz yatırımlar devam ediyor. Biz daha önce başlamış olduğumuz yatırımlarımızın ihale aşamasında olanlar da dâhil durmadan hepsinin işlemlerini tamamlanacak şekilde takibini yapıyoruz. Özellikle büyük çoğunluğu okul, bunları tamamlayıp çocuklarımızın hizmetine sunacağız. Geçtiğimiz yıl muhtarlarımızla geniş katılımlı bir toplantı yapmıştık. Sene sonuna yaklaşıyoruz. Bir önceki toplantılarda muhtarların dile getirdiği konuları değerlendirelim ne yapabildik, eksiklerimiz var mı? Bu arada yeni talepler varsa onları da alalım diye böyle bir toplantı düzenlemek istedik” dedi.

Muhtarlardan mahallelerinde yapılması gereken işler ve yaşanan sıkıntılar hakkında bilgi alan Valimiz, ilgili daire müdürleri ile sorunları değerlendireceklerini ve gereken çalışmaların yapılacağını belirtti.

Denizli Valiliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU GİDİŞ YAKIŞMADI!
BU GİDİŞ YAKIŞMADI!
SARAYKÖY’DE  SANAT ŞÖLENİ
SARAYKÖY’DE SANAT ŞÖLENİ