Advert

Denizli'ye fırtına uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre Denizli'de yarın sabah saatlerinden itibaren Çarşamba günü akşamına kadar fırtına etkisini gösterecek. Açıklamanın devamında fırtınanın 75 kilometre hıza kadar çıkacağı ve kuvvetli olacağı söylendi. Soba ve doğalgaz zehirlenmesi, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı tedbir alınması istendi.

Denizli'ye fırtına uyarısı!

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Ege ve Akdeniz Bölgeleri için sarı fırtına uyarısında bulundu. Açıklamaya göre Denizli'de yarın sabah saatlerinde başlayacak olan fırtınanın 2 Şubat Çarşamba gününe kadar devam edeceği aktarıldı. Saatte 75 kilometre hıza ulaşacak olan fırtınanın güney ve güneydoğu yönünden etkili olacağı söylenerek kuvvetli rüzgar ve yer yer kısa fırtınanın meydana gelmesi bekleniyor. Tüm bunlarla beraber soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması konusunda uyarı yapıldı.

Meteorolojiden yapılan açıklamada, “Yapılan son değerlendirmelere göre; 01.02.2022 Salı günü sabah saatlerinden itibaren Kıyı Ege’de zamanla İç Ege ve Marmara’nın güneyinde güney ve güneydoğu yönlerden kuvvetli rüzgar ve yer yer kısa süreli fırtına (50-75 km/sa) beklendiğinden ulaşımda aksamalar, soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” denildi.

haber denizli yerel haber hava durumu fırtına uyarı denizli hava durumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli, Avrupa’nın en sağlıklı şehirleri arasında!
Denizli, Avrupa’nın en sağlıklı şehirleri arasında!
Akne Tedavisine İz ve Lekeler Oluşmadan Başlanmalı!
Akne Tedavisine İz ve Lekeler Oluşmadan Başlanmalı!