Advert

Kumarbazların sonu emniyet oldu

Denizli'de polis ekiplerinin son bir haftada yaptığı faaliyetlere göre 101 kişiye kumar oynamaktan dolayı para cezası, 3 kişiye ise kumar oynanmasına imkan sağlamaktan dolayı idari ceza uygulandı.

Kumarbazların sonu emniyet oldu

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde huzuru ve güvenliği sağlamak için çalışıyor. Polis ekiplerinin 1 haftalık çalışma faaliyetlerine göre: 687 umuma açık istirahat ve eğlence yeri ile geçici konaklama yerinin denetlenmiş, 980 şahsın GBT ve HES Kodu sorgulaması yapılmış, 1 kahvehanede yapılan kontrollerde ise kumar oynayan 5 şahsa 12.608,00 TL idari para cezası kesilirken 1 şahıs ise “Kumar Oynanmasına Yer ve İmkân Sağlama” suçundan gözaltına alındı. 

Ekiplerin 1 işyerinde güvercinler üzerinden tombala çekerek kumar oynandığı ihbarını alması ile beraber gerekli çalışmalar için harekete geçtiler. İş yerine yapılan denetimde kumar oynayan 96 şahıs tespit edilmiş ve toplamda 174.624,00 TL idari para cezası uygulanırken 2 şahıs ise “Kumar Oynanmasına Yer ve İmkân Sağlama” suçundan gözaltına alındı. 

 

haber denizli denizli haber kumarbaz kumar denizli kumar asayiş denizli il emniyet müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 çocuk babası adam beyin tümörüne yenildi!
2 çocuk babası adam beyin tümörüne yenildi!
Anayolda 8 araç kaza yaptı! 2 kişi hafif derecede yaralandı!
Anayolda 8 araç kaza yaptı! 2 kişi hafif derecede yaralandı!