Sarayköy’e yeni düğün salonu ve işyerleri müjdesi!

Sarayköy’e yeni düğün salonu ve işyerleri müjdesi!

 

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, içerisinde işyerleri ve düğün salonlarının bulunduğu yeni bir tesisi ilçeye kazandıracaklarını söyledi.

Sarayköy'ün daha modern bir ilçeye dönüştürmek için iki dönemdir yoğun bir çalışma yürüten Başkan Özbaş, gelecek dönem için de vatandaşların hayat standartlarını yükseltecek büyük projeler hazırladı.

Son olarak ilçeye kazandırdığı dev yatırım Gençlik Merkezi ve Kapalı Yüzme Havuzu ile vatandaşların takdirini kazanan Başkan Özbaş, gelecek döneme ait yeni bir projeyi daha açıkladı.

Vatandaşlara hayatın her alanında en iyi şekilde hizmet vermek istediklerini belirten Başkan Özbaş, işyerleri ve düğün salonlarından oluşan bir komplesi ilçeye kazandıracaklarını duyurdu.

Başkan Özbaş, ilçe merkezindeki eski itfaiye garajının olduğu alan üzerine inşa edilecek tesiste, çok sayıda işyerinin yer alacağını ilçedeki sosyal ve ticari hayata da katkı sağlayacaklarını dile getirdi.

Tesisin üst katının modern düğün salonları olarak hizmet vereceğini kaydeden Başkan Özbaş, düğün salonlarının, modern mimarisi, geniş ve ferah alanlarıyla davetlilere rahat bir ortam sunacağını vurguladı.

Yeni dönem için müjde niteliğinde birçok projelerinin bulunduğunu belirten Başkan Özbaş,"Düğün salonunun içerisinde, gelin odası, bebek bakım odası, mescit, mutfak, giyinme odaları, çocuk oyun alanları ile tuvaletler yer alacak. Ayrıca tesis içerisinde iş yerleri, dışında ise açık otoparkımız da bulunacak. Yeni dönemde inşallah nişan, düğün, sünnet, eğlence gibi etkinliklere hayata geçirmek istediğiniz projemiz ile ev sahipliği yapacağız. Tesis içerisinde bulunacak olan iş yerleri ile esnaflarımıza yer bulmada kolaylık sağlamış olurken hem ilçemizin ekonomisine hem de hemşehrilerimizin istihdam sağlamasına destek vermiş olacağız" dedi.

saraykoy saraykoyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Babadağ'da Unutulmaya Yüz Tutmuş Gelenekler Canlanıyor
Babadağ'da Unutulmaya Yüz Tutmuş Gelenekler Canlanıyor
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!