Reklamı Geç
script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-9506100484003570" crossorigin="anonymous">

KIZILYER SOSYAL TESİSİ’NİN TEMELİ ATILDI

KIZILYER SOSYAL TESİSİ’NİN TEMELİ ATILDI

 

Denizli’nin Honaz İlçesi Kızılyer Mahallesi’nde Sosyal Tesis İnşaatının temel atma töreni gerçekleştirildi. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “İlçemize kazandırdığımız onyedinci sosyal tesis projesi hayırlı olsun” dedi.

Düzenlenen temel atma törene Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Honaz İlçe Başkanı Ramazan Güngördü, Denizli önceki belediye başkanlarından Ali Marım, muhtarlar ve çok sayıda Kızılyerli vatandaşlar katıldı.

“Dörtbuçuk yılda onyedi mahallemize sosyal tesis kazandırdık”

Kızılyer Mahallesi’nde sosyal tesis temel atma törenini gerçekleştiren Başkan Kepenek yaptığı konuşmada; “Evet göreve gelirken sözler vermiştik. Bu sözlerin birini daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Kızılyer Mahallemizde en çok ihtiyaç duyulan nedir diye sorduğumuzdavatandaşlarımıza, başımızı yağmurdan çamurdankardan sıcaktan koruyacak kapalı bir alanımız yok.Bu konuda bize elimizden tutunproje üretin ve bunları yapın demişlerdi. Biz herhalde biraz işi abarttık sadece 4 buçuk yılda17 mahallemizin sosyal tesis sorunu çözdük. Mahallemize, halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Bu arsa maalesef göreve geldiğimizde yoktuKızılyer’de arsa sorunu vardı. Bu arsayı biz satın aldık.Birçok belediye arsa satarken biz Honaz Belediyesi olarak arsalar satın aldık. Bunu başarabildiysek ne mutlu bize.Bu arsayı ben bizlere satanve o konuda da bizlere destek olançok değerli aileye de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Temel atma töreninde bir konuşma yapan CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu’da; “ Sayın belediye başkanımızbir temel daha atıyor kigerçekten de insanlara dokunan, her şekliyle sorunlarının çözülebileceği eserler üretiyor. Derman belediyeciliğin en güzel şeklini bizlere sunduğu için deSayın belediye başkanıma şahsınız da teşekkürü bir borç biliyorum. İyi ki varsın Yüksel başkanım. Kızılyer Sosyal Tesisi şimdiden mahalle halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

Konuşmalarının ardından protokol üyeleri hep birlikte butona basarak projenin temeline ilk harcı attılar ve hazırlanan iftar yemeğinde vatandaşlar ile birlikte aynı sofrayı paylaştılar.

Kızılyer Mahallesi Sosyal Tesisi projesi yaklaşık 1300 metrekarelik bir kapalı alana sahip olacak. Bu alan içinde kapalı pazaryeri, sosyal donatılar, mutfak, taziye salonu, gelin damat odası da yer alacak.

 

 

denizlihaber haberdenizli denizligüncel honaz
script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-9506100484003570" crossorigin="anonymous">
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!