MHP’Lİ ADAY MAL VARLIĞINI AÇIKLADI

Cumhur İttifakı’nın MHP’li Çal Belediye Başkanı ve Başkan adayı Fethi Akcan, Hançalar Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında, şahsına ve belediyeye bir dedikodu merkezi tarafından iftiralar atıldığını söyleyerek, “5 milyon TL yemek faturası ödeyecek şerefsiz değilim. Belediye bütçesinden seçim kampanyasından 1 kuruş harcamadım, harcamam. Rakibim CHP’li Ahmet Hakan dedikodu yapmaz. Çalmadım, çaldırmadım. Dedikodu yapanları lanetliyorum” dedi. Akcan, Çal halkına mal varlığını da açıkladı

MHP’Lİ ADAY MAL VARLIĞINI AÇIKLADI

 

 

.

Çal’a bağlı Hançalar Mahallesi’ndeki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına MHP  İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Denizli Büyükşehir Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, MHP ve AK Parti İlçe yöneticileriyle yüzlerce vatandaş katıldı. Başkan Fethi Akcan ve ekibi,  Çal ilçe merkezinden Hançalar’a yüzlerce araçtan oluşan konvoyla coşkuyla girdi.

“RAKİBİMİN DEDİKODU YAPTIĞINA İNANMIYORUM”

Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına Başkan Fethi Akcan’ın mal varlığını açıklaması ve siyasi nezaketi damga vurdu. Akcan, rakibi olan CHP adayı Ahmet Hakan’ın dedikodu yaptığı ya da ürettiğine inanmadığını, bazı kişilerin dedikodu üretim noktası olduğunu söyleyerek, “Önce halkıma mal varlığımı açıklayacağım. 35 yıldır çalışıyorum. Eşim de 30 yıldır hemşirelik yapıyor. Çal’da 1 tane evim  vardı, o evi satıp yeni ev yaptım ve 1 tane otomobilim var. Eşim Denizli merkezden apart aldı, hala banka kredisi ödüyor, 300 bin TL borcumuz kaldı. Çal Belediyespor’un borcunu ödemek için eşime ait bir otomobilimizi satmak zorunda kaldık. Sapçılar’dan 30 dekar arazi alıp, bağ diktim hala borcunu ödeyemedim. Dağmarmara Mahallesi’nde ailemden kalan bir evim var evin tadilatı için 80 bin TL harcadım. Bir de 2 oğlum. 1 gelinim ve 1 torunum var. İşte benim mal varlığım budur” dedi.

 

“İFTİRALAR DEVAM EDECEK”

Başkan Akcan, Hançalar’da Seçim koordinasyon Merkezi’nin önüne CHP tarafından flamalar ve afişler asıldığını, bunu nezaketle karşıladığını sözlerine ekleyerek,açıklamasını şöyle sürdürdü;

“ Ramazan ayında gıda paketi dağıtacağız, yine dedikodu yapacaklar. Diyecekler ki, ‘Belediyenin parasıyla gıda yardımı yapıyor’. Hayır efendim İstanbul’da oturan bir hayırsever kardeşimin desteğiyle Ramazan paketlerini vatandaşlarımıza dağıtacağız. Belediye bütçesinden 5 milyon TL yemek için harcama yaptığımı söylemişler. Asılsız dedikodularla siyaset yaptıklarını sanıyorlar. Bu dedikoduları CHP adayı Ahmet Hakan yapmaz. Biz kim olduklarını biliyoruz. Her siyasi görüşten insanımıza saygımız var. Bakın seçim büromun önünde CHP bayrakları ve flamaları var kaldırmıyoruz. Bize yakışmaz. Vatan hainleri dışında herkes bizim kardeşimiz. Nezaket ve saygıdan asla taviz vermeyeceğim.”

Açılışta konuşma yapan MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve Büyükşehir Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci’de, Cumhur İttifakı’nın Denizli’de 20’de 20 yapması için çabaladıklarını belirtti, Çal’da Fethi Akcan’ın, Denizli’de Osman Zolan’ın seçimi kazanacağını iddia ettiler.Konuşmaların ardından Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı yapıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Babadağ'da Unutulmaya Yüz Tutmuş Gelenekler Canlanıyor
Babadağ'da Unutulmaya Yüz Tutmuş Gelenekler Canlanıyor
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!