Münazara Turnuvası şampiyonları belirlendi, Gençler fikirleriyle yarıştı

Münazara Turnuvası şampiyonları belirlendi, Gençler fikirleriyle yarıştı

 

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin düzenlediği 11. Denizli Liselerarası Münazara Turnuvası tamamlandı. 33 takımın fikirleriyle yarıştığı münazaranın finalini izleyen Başkan Zolan, dereceye giren takımlara ödüllerini verdi.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin bu yıl 11’ncisini düzenlediği Denizli Liselerarası Geleneksel Münazara Turnuvası tamamlandı. 2– 4 Mart tarihleri arasında düzenlenen turnuvanın finali Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı. 33 takımın katıldığı turnuvanın final programına, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Tunahan Birden, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.“Hükümet kazanma ihtimalinin çok az olduğu bir savaşta, savaşmak yerine pes etmeyi tercih ederdi” konulu final münazarasında Aydem Fen Lisesi, ErbakırFen Lisesi, Dostek Koleji ve Çivril Şevkiye Özel Fen Lisesi yarıştı. Jürinin değerlendirmesinde Aydem Fen Lisesi birinci olurken, Dostek Koleji ikinci, Erbakır Fen Lisesi üçüncü ve Çivril Şevkiye Özel Fen Lisesi de dördüncü oldu. En iyi konuşmacı ise Organize İşler Takımı’ndan Mustafa Görkem Akbay oldu.

 

Ödüller Başkan Zolan’dan

 

Başkan Zolan ödül töreninde yaptığı konuşmada, turnuvada yarışmış olmanın bile kazanmak anlamına geldiğini belirterek emek veren herkese teşekkür etti. Çok keyifli bir münazara izlediğini işaret eden Başkan Zolan, “Gençlerimizi bu şekilde kendilerini ifade ediyor olarak görmek bizleri mutlu ediyor. İnşallah sizler bizlerden daha başarılı olacaksınız. Başarılarınızla ülkemizi ve kendinizi daha da mutlu edeceksiniz. Sizleri tebrik ediyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Osman Zolan daha sonra dereceye giren takımlara ödüllerini verdi. Törende gençleri kırmayan Başkan Osman Zolan, ödül miktarlarını artırarak büyük alkış topladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!