Başkan Kepenek bir taraftan temel atıyor bir taraftan kurdele kesiyor! Yüksel Kepenek Honaz için durmadan çalışıyor!

Honaz Belediye başkanı Yüksel Kepenek göreve geldiği ilk günden bu yana örnek projeler ve yatırımlar ile Honaz'ı daha güzel ve yaşanılır hale getirmek için durmaksızın çalışıyor. Adaylığının açıklanmasının ardından hem seçim çalışmaları için start veren hem de projeler için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kepenek bir günde iki etkinlik ile Honazlılarla buluştu. Seçim Kordinasyon Merkezi açılışını ve Taziye Evi Temel Atma törenin aynı güne sığdıran başkanı kalabalık ve coşkulu bir grup karşıladı.

Başkan Kepenek bir taraftan temel atıyor bir taraftan kurdele kesiyor! Yüksel Kepenek Honaz için durmadan çalışıyor!

Denizli'nin Honaz İlçesi Belediye Başkanı veCHP Honaz belediye başkan adayı Yüksel Kepenek 11 Şubat Pazar günü bir açılış bir temel atma töreni düzenleyerek Honazlılar ile buluştu. 

İlk olarak Seçim Kordinasyon Merkezi'nin açılışı yapılan Honaz'da kalabalık bir grup başkan Kepenek'i çoşkuyla karşıladı. 

Merkezefendi Belediye Başkanı ve CHP Merkezefendi Belediye başkan adayı Şeniz Doğan, Milletvekili Şeref Arpacı, eski dönem belediye başkanı Ali Arım, CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, CHP İlçe Başkanı Mustafa Çelik ve CHP teşkilatı üyeleri Başkan Yüksel Kepenek'in eşi ve ailesinin de katılım gerçekleştirdiği açılışta başkanlık yaptığı beş yıllık süreci değerlendiren ve yeni projelerden bahseden Kepenek kurdeleyi de kalabalık grup eşliğinde alkışlarla keserek merkezin açılışını yaptı.

Yüzlerce Honazlının buluştuğu açılışta pilav ikramı yapıldıktan hemen sonra Sosyal Tesis Taziye Evi açılışı için Cumhuriyet Mahallesi'ndeki inşaat alanına geçiş yapıldı. Burada da kalabalık bir grup ve alkışlarla karşılanan Kepenek tüm misafirlere teşekkür ederek konuşmasını yaptı. Başkan  konuşmasında,

"Cumhuriyet Mahallemiz'de projesini hazırladığımız Sosyal Tesis (Taziye Evi) inşaatımızın temel atma törenini büyük coşku ile gerçekleştirdik. Katılımlarıyla bizleri onurlandıran Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekilimiz Sayın Şeref Arpacı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanımız Sayın Ramazan Güngördü, il ve ilçe örgütümüzün değerli üyeleri, meclis üyelerimiz, muhtarlarımız ve kıymetli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın acılı günlerinde de yanlarında olmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 70 günde tamamlanması planlanan projenin temeli atma töreni ,yapılan duanın ardından Başkan Kepenek, İlçe Başkanı, Milletvekili Şefer Arpacı ve partinin önde gelen isimlerinin eşliğinde beton dökme işlemi ile gerçekleştirildi. 

Açılış ve temel atma töreni sonrası Honazlıların yoğun ilgisi ile karşılaşan başkan Yüksel Kepenek'e  vatandaşlar teşekkürlerini iletti, memnuniyetlerini dile getirdiler. 

 

 

 

honazhaber başkankepenek denizlihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Babadağ'da Unutulmaya Yüz Tutmuş Gelenekler Canlanıyor
Babadağ'da Unutulmaya Yüz Tutmuş Gelenekler Canlanıyor
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!