Reklamı Geç
script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-9506100484003570" crossorigin="anonymous">

Başkan Özbaş yeniden Sarayköy için yarışacak!

Yerel seçime sayılı günler kala ülkenin dört bir yanında adaylar da netlik kazanmaya başladı. Denizli'de de yapılan son açıklamayla netleşmeyen Ak Parti Belediye Başkan Adayları açıklandı. Sarayköy ilçesi için mevcut başkan Ahmet Necati Özbaş yeniden aday olarak gösterildi.

Başkan Özbaş yeniden Sarayköy için yarışacak!

Sarayköy'ün sevilen ve saygı duyulan Belediye Başkanı, hizmetlerine olan bağlılığı ve halkla kurduğu sıcak ilişkilerle tekrar aday gösterildi. İki dönem başarılı yönetiminin ardından, halkın kalbini kazanmayı başaran başkan, yerel seçimlerde bir kez daha Sarayköy halkının güvenini kazanma yolunda ilerliyor.

Başkanın, yönetim anlayışında halka hizmeti her şeyin üzerinde tutması, onu diğer adaylardan ayırıyor. Düğünlerde, sünnet törenlerinde ve mevlitlerde, halkın mutlu günlerinde yanlarında yer alarak, sevinçlerini paylaşıyor. Üzüntülü zamanlarda ise Sarayköy halkının yanında durarak, onlara destek oluyor. Bu samimi yaklaşımı, onun sadece bir belediye başkanı olmadığını, aynı zamanda bir dost, bir ağabey olduğunu gösteriyor.

Başkanın projeleri ve hizmetleri de halk tarafından takdirle karşılanıyor. Gerek altyapı çalışmaları gerekse sosyal projeler, Sarayköy'ün her köşesinde onun emeklerinin bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Hizmet odaklı yaklaşımı ve halkın ihtiyaçlarına duyarlı politikaları, onu bu göreve bir kez daha layık görülen bir lider yapıyor.

Sarayköy halkı, seçimlerde kararını verirken, geçmişteki bu başarılı dönemi ve başkanın halka olan yakın ilişkilerini göz önünde bulunduracak. Başkanın, sevgi, saygı ve samimiyetle ördüğü bu güçlü bağ, onun tekrar aday gösterilmesindeki en büyük etken olarak görülüyor. Sarayköy için hizmet yolculuğu devam ediyor ve bu yolculukta, halkın desteğiyle başkanın başarılarına yeni başarılar eklenmesi bekleniyor."Sarayköy'ün Sevilen Başkanı, Halkın Yanında Durarak Yeniden Aday Gösterildi"

script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-9506100484003570" crossorigin="anonymous">
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Zolan’dan Baklan ilçesine ziyaret  “Baklan’ımız daha da güzel olacak”
Başkan Zolan’dan Baklan ilçesine ziyaret “Baklan’ımız daha da güzel olacak”
Hulusi Akar’dan, Başkan Zolan’a ziyaret
Hulusi Akar’dan, Başkan Zolan’a ziyaret