Bekilli MYO’da 100. Yıl Etkinliği

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Bekilli Meslek Yüksekokulu (MYO) Cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri kapsamında 100 fidan dikim etkinliği düzenledi.

Bekilli MYO’da 100. Yıl Etkinliği

Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksekokulu’nda Cumhuriyetimizin 100. Yılı kapsamında 100 fidan (ağaç dikim) etkinlikleri yapıldı. Bekilli Meslek Yüksekokulu Zeynep Şamil Girgin Yerleşkesi’nde, Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tufan Topal’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe, Bekilli Kaymakamı Muhammet Öztürk, Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Çoban, protokol üyeleri, Bekilli Meslek Yüksekokulunda görev yapan akademik ve idari personel ve öğrenciler katıldı.

Davetlilerin ve öğrencilerin katılımıyla fidanlar Bekilli Meslek Yüksekokulu Zeynep Şamil Girgin Yerleşkesine dikildi. Etkinlikte konuşma yapana Bekilli Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tufan Topal, Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır bir etkinlik hazırladıklarını, fidan ve ağaç temasının Cumhuriyetimiz 100. yıl kutlamalarına yakışan bir etkinlik olduğunu, Cumhuriyetin değerlerini hep birlikte yaşatacaklarını dile getirirken, bu programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU PERSONELİN TÜM İZNİNİ İPTAL ETTİ!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!
Babadağ Belediye Başkanı Kumral Kandili unutmadı!