Başkan Özbaş’tan Anneler Günü mesajı!

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Özbaş’tan Anneler Günü mesajı!

Hiçbir maddi değerle ölçülemeyecek büyük bir fedakarlığın ve sabrın adı olan annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Başkan Özbaş, mesajında şu sözlere yer verdi:

“Bizlere, karşılıksız sevginin en güzel örneklerini sergileyen annelerimizin sevgisi yaşamımızın en kıymetli sevgisidir. Dünyanın neresinde, hangi kültürden, hangi inanıştan, hangi ırktan olursa olsun annelerin yüreği aynı erdemli duygularla çarpar.

Varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz, hayat denen engebeli yolda en önemli ışığımız olmuştur.

Annelik, çocuklarına adanmış bir hayatın, hiçbir maddi değerle ölçülemeyecek büyük bir fedakarlığın ve sabrın adıdır. Tüm sıkıntılara katlanan, çocuklarının mutlu olması ve başarısı için büyük bir sabırla gayret gösteren annelerimizin üzerimizde ödenemez hakları vardır.

Annelerimizden gördüğümüz karşılıksız sevgi, hayat boyu bizlere rehberlik edecek yüceliktedir.

Büyük emeklerle yetiştirdikleri evlatlarını vatan uğruna şehit veren tüm şehit annelerimizin acılarını yürekten paylaşıyor, bir kez daha minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Hiçbir maddi değerle ölçülemeyecek büyük bir fedakarlığın ve sabrın adı olan başımızın tacı annelerimizden hayatta olmayanlara Allah’tan rahmet, hayatta olan annelerimize ise sağlık ve uzun ömürler diliyor, tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!