Valimiz Sayın Ali Fuat Atik’in “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” Kutlama Mesajı!

Denizli Valisi Ali Fuat Atik 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı ''En kutsal kazanç; emek vererek kazanılan helal kazançtır, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'de. bu duygu ve düşünceleri daha da anlamlandırmaktadır.'' ifadelerine yer vererek kutladı

Valimiz Sayın Ali Fuat Atik’in “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” Kutlama Mesajı!

Denizli Valisi Ali Fuat Atik 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü ; 

''Türkiye’miz bugün üreten ve güçlü bir devlettir. Her geçen gün daha da güçlenen ülkemizin gelişmesi için bu gücün gerçek sahibi, alın teri döken kıymetli emekçilerimize ihtiyacımız vardır. Üretmek, emek vermek çok değerlidir; ülkemizin geleceğe güvenle bakabilmesi için değerli emekçilerimiz, bunları ilmek ilmek işleyerek yarınlarımızın inşasında kendilerine düşen görevi en ulvi şekilde yerine getirmektedirler. Bizler “çalışanın hakkını, alın teri kurumadan verme” hassasiyetine sahip bir kültürün mensubu bir millet olarak emeğin husule gelmiş halini ifade eden işçilerimizin daima yanındayız.

En kutsal kazanç; emek vererek kazanılan helal kazançtır. “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” de bu duygu ve düşünceleri daha da anlamlandırmaktadır.

Ülkemizin gelişmesi, büyümesi ve hedeflerine ulaşmasında önemli pay sahibi olan emek ve alın terleriyle hayatını kazanan tüm çalışanların ve işçilerin; “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü”nü kutluyor, bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı değerli emekçilerimize teşekkür ediyor, kendilerine ve ailelerine sağlıklı bir yaşam diliyorum.'' ifadelerine yer vererek kutladı.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!