Advert 3

Vali Atik'ten Kızılay'a ziyaret!

Türk Kızılay Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Turunç, Denizli şubesini ziyaret etti.

Vali Atik'ten Kızılay'a ziyaret!

Türk Kızılay Denizli Şubesi’nin önemli bir konuğu vardı. Türk Kızılay Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Turunç, Denizli Şubesi’nin faaliyetleri hakkında bilgiler almak, incelemelerde bulunmak ve gönüllü merkezi oluşturmak Türk Kızılay Denizli Şubesi’ne ziyarette bulundu.

Türk Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, “Türk Kızılay Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Turunç, şubemizi ziyarette bulundular. Bu hoş ziyaret için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Kendilerine Denizli’deki şubelerimizin faaliyetlerinden bahsettik ve önümüzdeki projeleri paylaştık” dedi.

VALİ ATİK’TEN DENİZLİ ŞUBESİNE ZİYARET

Vali Ali Fuat Atik, Türk Kızılay Denizli Şubesi’ne ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında Türk Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, Güney Ege Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Zafer Aydın, ilçe şube başkanları, gençlik kolları başkanları, temsilcilik koordinatörleri ziyaret sırasında Turunç’u yalnız bırakmadı.

Şube faaliyetleri hakkında Vali Atik’e bilgiler verildi ve fikir alışverişlerinde bulunuldu. Ziyaretin sonunda Vali Atik’e plaket takdim edildi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!