KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI!

Türk Kızılay Denizli Şubesi, yatılı bölge okullarındaki öğrencilere 252 adet kırtasiye malzemesi dağıtımı gerçekleştirdi.

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI!

Türk Kızılay Denizli Şubesi, Türk Kızılay Genel Merkezi tarafından Denizli’de bulunan yatılı bölge okullarında dağıtılmak üzere kırtasiye malzemesi gönderdi. Türk Kızılay Denizli Şubesi gönüllüleri ise Buldan İlçesi Ahmet Tuncay Yatılı Bölge Ortaokulu’na 60 adet, Acıpayam Gölcük Yatılı Bölge Ortaokulu’na 56 adet ve Kale Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu’na 136 Adet olmak üzere toplamda 252 adet kırtasiye malzemesini teslim etti.

Türk Kızılay’ının kişi gözetmeksizin herkese yardım elini uzattığını söyleyen Türk Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, “Her türlü eksikliğin giderilmesi için önemli görevler üstleniyoruz. Türk Kızılay olarak, eğitime de büyük önem veriyoruz. Türkiye'de eğitime destek programı kapsamında Türk Kızılay Genel Merkezi tarafından düzenlenen kampanya ile ülkemizde ki tüm Yatılı Bölge Okulları’na eğitim için gerekli olan malzemelerimizi teslim ettik. Kızılay olarak öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!