Advert 3

Başkan Akışık'tan 18 Mart Mesajı!

İYİ Parti Denizli İL Başkanı Raziye Akışık 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 106. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Akışık, "18 Mart vatan topraklarını korumak için varını yoğunu ortaya koyan bir milletin bağımsızlığı için neler yapabileceğinin tüm dünyaya kanıtıdır" diye konuştu.

Başkan Akışık'tan 18 Mart Mesajı!

Raziye Akışık mesajında, "Türk Milleti özgürlüğüne ve bağımsızlığına olan inancıyla birlik ve beraberlik içinde tüm olumsuz şartlara rağmen büyük bir zafere imza atmış, tüm dünya Çanakkale'nin geçilmez olduğunu anlamıştır. Kazanılan sadece bir zafer değil, gelecek nesillerinde kaderi olmuştur. Çanakkale, canı pahasına tüm düşmanlara karşı vatan topraklarımızı savunan, korkuya esir olmayan inançla, akılla, imanla kimseye boyun eğmeyen, canını veren fakat bir karış toprak vermeyen Türk ordusunun bize bıraktığı emanettir. Bizim yapmamız gereken ise mukaddes vatan toprağının ve şanlı bayrağımızın korunması için verilen mücadeleyi millet olarak anlamak ve gelecek nesillere şanlı destanımızı aktarmaktır.

Çanakkale Zaferimizin 106. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi, gazilerimizi vatan uğruna cephede olanları, mermi taşıyanları, dua edenleri rahmetle ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad olsun." diye konuştu.

denizli iyi parti raziye akışık güncel haber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!