Sarayköy CHP İlçe Örgütünden esnaflara ziyaret!

Sarayköy CHP İlçe Örgütünden kademeli normalleşme ile dükkanlarını tekrardan açan esnafa ziyaret gerçekleşti. İlçe merkezi ve köylerde ziyaretler gerçekleştiren ilçe örgütü vatandaşların sorununu dinledi.

Sarayköy CHP İlçe Örgütünden esnaflara ziyaret!

CHP Sarayköy İlçe Başkanı Mehmet Salih Konya ve ilçe yönetimindeki üyeler kademeli normalleşme sürecinde 1 Mart’tan itibaren yeniden faaliyete geçen esnaf ve işyerlerini ziyaret etti.

 İlçe merkezi ve çevre köylere ziyaret gerçekleştiren Mehmet Salih Konya ‘‘Tam 1 yıl oldu covid 19 virüsü ile savaşmaya ve yaşamaya başlayalı. Kapandık kapatıldık ama dayandık dayanmaya çalıştık. Esnaf kardeşlerimizin sorunlarına kulak verdik dertlerine ortak olduk. Esnafımız üzgün dertli. Sorunlar borçlar birikmiş. Acilim sağlandı ama vatandaş temkinli. Kahve ve kıraathane işleten esnaf kardeşlerimize pandemi kısıtlamaları sonrası birer acı kahvelerini içtik. Bir kahvenin kırk yıllık hatırı var dedik elimiz boş gitmedik. Esnaf kardeşlerimizin her daim yanındayız. Hepinize hayırlı işler.’’ İfadelerine yer verdi.

denizli sarayköy güncel haber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!