Denizli CHP Heyeti, Kılıçdaroğlu ile buluştu!

Denizli CHP Heyeti, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile buluşarak Denizli'nin sorunları hakkında hazırladığı raporu sundu.

Denizli CHP Heyeti, Kılıçdaroğlu ile buluştu!

Cumhuriyet Halk Partisi. Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Bilal Duran ve Mehmet Altınöz, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Partinin genel merkezinde yapılan görüşmede Çavuşoğlu, il başkanlığı olarak hazırlanan dosyayı Kılıçdaroğlu'na sundu.

 DETAYLI BİR RAPOR SUNDUK

Görüşme sonrası açıklama yapan Bülent Nuri Çavuşoğlu, "Denizli’nin sorunları ve halkımızın taleplerini içeren raporlarımızı sayın Genel Başkanımıza sunarak Türkiye’nin içinde bulunduğu süreç ile ilgili çözümler üzerine görüş alışverişinde bulunduk.  Söz veriyoruz; CHP iktidarında hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek. Çiftçi hak ettiği değeri bulacak ve yeniden üreten dışa bağımlı olmayan bir Türkiye yaratacağız. Esnafın sorunlarının çözümü için Esnaf Bakanlığı kuracağız ve esnafın üzerindeki yükleri kaldıracağız. Asgari ücret üzerindeki vergi yükünü kaldıracağız. EYT'lilerin sorunlarını çözecek. Tüm kesimlerin derdine derman olacağız” ifadelerine yer verdi.

Denizli Bülent Nuri ÇAVUŞOĞLU chp güncel haber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!