Havanlar Aç Kalmasın Dediler... Sabah Yerlerde Buldular!

Ak Parti Babadağ İlçe Gençlik Kolları üyeleri geçtiğimiz günlerde soğuk hava şartlarında dışarıda kalan kuşların yiyecek bulmakta zorlandıkları için Babadağ’da ağaçlara elma bağlamışlardı. Gençler kuşlar için bıraktıkları elmaları bugün sabah saatlerinde dallar kırılmış yere atılış halde buldular.

Havanlar Aç Kalmasın Dediler... Sabah Yerlerde Buldular!

Geçtiğimiz günlerde Babadağ Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri bir araya gelip soğuk hava şartlarında yiyecek bulmakta güçlük çeken kuşlar için ağaç dallarına elma asmışlardı.

Bu davranışlarıyla örnek olan gençler kuşlar için ağaçlara astıkları elmaları bugün sabah saatlerinde yerlere atılmış halde buldular.

Bu yapılanlara sitem eden gençler ‘‘Arkadaşlarımızla yaptığımız kuşların karınları doyurmak için ağaçlara astığımız elmaları dallarından kırılarak yere atıldığını gördük projelerimiz takip ediliyor kedi ve köpeklerimiz içinde projelerimiz var biz yaptıktan sonra onları da mı bozacaklar projemiz herkes tarafından Takdir toplamıştı bu durumu ayıplıyoruz.  Biz sokak hayvanlarının 7/24 yanındayız.’’ İfadelerini kullandılar.

deizli babadağ güncel haber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy'de Bugün Defin Edilenler!
Sarayköy'de Bugün Defin Edilenler!
Hırsız mı, yoksa…?
Hırsız mı, yoksa…?