Advert 3

Yeni Haftada Sarayköy Isınacak!

Sarayköy’de hafta sonu ve yeni haftada sıcaklar hâkim olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün paylaştığı güncel verilere göre Sarayköy’de sıcaklıklar yeni haftada 20 dereceye kadar çıkacak.

Yeni Haftada Sarayköy Isınacak!

Sarayköy’de bu hafta etkili olan kuru soğuklar yerini güneşe bırakmaya başladı. Bu hafta gün içerisinde sıcaklıklar 3 dereceye kadar düşerken bulutlu haftaya bulutlu hava hâkim oldu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan güncel verilere göre Sarayköy hafta sonunu ve yeni haftayı sıcak geçirecek.

Cumartesi günü sıcaklık gündüz saatlerinde 12 derece olurken gece saatlerinde 1 dereceye kadar düşecek, pazar günü sıcaklık gündüz 14 gece ise 0 derece aralığında seyredecek.

Yeni haftanın ilk günü olan pazartesi günü sıcaklıklar gündüz 16 dereceye kadar çıkarken akşam saatlerinde -1 derece olacak. Salı günü sıcaklıklar yavaş yavaş artmaya başlayacak ve gündüz 17 derece olurken gece saatlerinde 3 derece olacak. Haftanın ortası çarşamba günü sıcaklıklar yeni haftanın en yüksek derecesini görecek ve sıcaklık gündüz 20 derece olurken gece saatlerine 3 derece olacak.

sarayköy meteoroloji genel müdürlüğü denizli güncel haber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!